Marvel, Captain Marvel'ın Oyuncusunu Buldu!

0
0
0
0
0
Marvel sonunda Captain Marvel'ına kavuşuyor. Hollywood'un yükselen genç isimlerinden Brie Larson, rolü kaptı gibi.
Beyaz perdede gümbür gümbür Infinty Wars'a doğru giden ve filmde bizlere onlarca süper kahramanı sunmaya hazırlanan Marvel, bir kahramanını daha resmi olarak duyurmaya hazırlanıyor. Marvel tarafından beyaz perdede karşımıza çıkacağı açıklanan ve şu sıralarda çizgi roman bazında da önemli bir yeri olan Captain Marvel'ın oyuncusu artık belli oldu gibi.

Daha önceden pek çok oyuncu ile anılan, hatta zamanında Avengers ve Avengers: Age of Ultron'un yönetmeni Joss Whedon tarafından açıklanana göre, Marvel son anda vazgeçmeseymiş Age of Ultron filminin son sahnesinde karşımıza çıkacak olan Captain Marvel rolü hiç beklenmedik bir isme gitti diyebiliriz. Yani her zaman olduğu gibi Marvel yine güzel bir ters köşe yaptı. Eğer söylentiler doğru ise Oscar ödüllü genç oyuncu Brie Larsson, Captain Marvel rolü için Marvel ile anlaştı.



Kimdir bu Brie Larsson diye soracak olursanız; aslında kendisi çizgi roman uyarlaması bir filmde daha önceden rol almıştı; Scott Pilgrim vs. the World. Bunun yanı sıra son yılların en popüler komedi filmlerinden olan 21 Jump Street'te de karşımıza çıkan Larson, Room filmindeki rolü ile de bu yıl Oscar'a uzanan isim olmuştu. Yani anlayacağız Marvel genç, ancak arka planı dolu, tartışmasız potansiyeli olan bir ismi bünyesine katmaya hazırlanıyor.



Captain Marvel yani Carol Danvers'ın kim olduğu konusuna değinecek olursak; güçlerini Mar-Vell adlı Kree ırkının en sağlam savaşçılarından birinden almış diyerek kısa tutalım, zamanı geldiğinde uzun uzun haberini yaparız. Bu arada Captain Marvel'ın filminin 8 Mart 2019'da vizyona gireceğini de belirtelim (Dünya Kadınlar Günü tercihi de tam isabet olmuş). 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0