​Marvel'dan Black Widow Filmi Gelebilir!

0
0
0
0
0
Marvel hayranlarının çoğunun solo filmi ile görmek istedikleri Black Widow için meğer Marvel'ın da bazı planları varmış. Birkaç sene içinde bir Black Widow filmi görebiliriz.
Yılın en merakla beklenen filmi Civil War ile şu sıralar sinema sektörünün merkezinde olan Marvel, gelecek planlamasına dair önemli adımlar atmaya da devam ediyor. Daha önceden 2019 yılına kadar film planlaması açıklayan Marvel, bu planlama sonrasında da anlaşılan frene basmaya pek niyetli değil.

Hatırlayacaksınızdır; birkaç gün önce yaptığımız bu haberde Civil War'u izlemek için bilet alan kişilerin katıldığı anketten söz etmiştik. Bu ankete göre Marvel hayranlarının en fazla görmek istedikleri solo süper kahraman filmi Black Widow'unkiydi.İşte bu konuda sanırız Marvel da aynı görüşte. Marvel Studios'un patron koltuğunda oturan isim Kevin Feige, geçtiğimiz gün Deadline ile gerçekleştirdiği röportajda bazı önemli konulara değindi. Bu konulardan biri de hali hazırda Marvel'ın sunduğu karakterlerden herhangi birini solo filmi ile görüp göremeyeceğimizdi. 

Bu konuda bazı açıklamalar yapan Feige, özellikle bir kahramanın altını çizdi; Black Widow. 2019 yılının sonuna kadar toplamda 9 adet film yapacaklarını ve şu anda bu planlamaya yeni bir film ekleme ya da çıkarmadan ziyade tamamen plana odaklandıklarını belirten Feige, Infinity Wars sonrası ise yepyeni bir yapılanma içine gireceklerini ve bu yapılanma içerisinde solo film açısından kreatif olarak en ciddi düşündükleri karakterin Black Widow olduğunu söyledi.Tabii buradan hemen bir ''Black Widow filmi gelecek!'' alt metni çıkarmak doğru olmaz. Ancak Feige'nin bunu dile getirmesi, Marvel'ın da bu konuda bazı düşüncelerinin olduğunu gösterir. Zaten şu an için bizlere sunulan Black Widow karakteri arka plan olarak bir solo filme oldukça uygun (mesela ilk Avengers filminde Natasha ile Clint arasında geçen ''tıpkı Budapeşte gibi'' muhabbetinden, ya da Clint ile Natasha'nın tanışmasından bile film çıkabilir).
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0