​Marvel, Disney, Lucasfilm ve Pixar Filmleri Artık Sadece Netflix'te Olacak!

1
0
0
0
0
Netflix, Disney ve ona bağlı olan Marvel, Lucasfilm ve Pixar ile tam anlamıyla tarihi bir anlaşmaya imza attı.
Netflix şu an dünyanın internet üzerinden yayın veren en iyi medya sağlayıcısı durumunda. Tabii bu duruma katılmayan pek çok kişi var ancak Netflix'in son hamlesi, o kişilerin de bu olayı kabullenmesini sağlayabilir.

Dün Netflix tarafından yapılan resmi açıklamaya göre; Eylül ayından itibaren Netflix, Disney ile yaptığı anlaşma doğrultusunda alanında tartışmasız bir numara olacak. Bu anlaşmaya göre Netflix, Disney ve ona bağlı olan Marvel, Lucasfilm ve Pixar'ın elinden çıkan bütün filmlerin tek yayıncısı olacak.Bu hamle, Netflix'in iki önemli rakibi Hulu ve Amazon Prime'a ciddi bir darbe olabilir. Zira Avengers'tan tutun da Indiana Jones'a, Toy Story'e kadar pek çok film, Eylül ayından itibaren sadece Netflix üzerinden izlenebilecek.

Ayrıca Netflix'in tek hamlesi bu değil. Özellikle son birkaç senedir kendi orjinal serileri ile büyük beğeni toplayan Netflix, daha onlarca orjnal seri için düğmeye basmış durumda. Birkaç ay önce ülkemiz de olmak üzere dünya genelinde neredeyse bütün ülkelerde kullanıma sunulan Netflix, bu sayede kullanıcı ağını ve popülerliğini de inanılmaz şekilde arttırmıştı.Bakalım Eylül ayında gerçekleşecek bu önemli hamleden sonra Netflix nasıl bir konuma gelecek.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0