Marvel Fuar'ı Geliyor

4
2
1
0
0
Marvel Fuar'ı Geliyor
Geçtiğimiz yıl duyurusunu yaparak çizgi roman ve filmlerinin hayranlarını sabırsız bir bekleyiş içine sokan Marvel'ın seyyar temalı parkı ilkbahar aylarında ilk gezilerine başlıyor. Hero Ventures'ın COO'su Doug Shaer, bu gezici fuar alanı ile ilgili açıklamalarda bulundu.
Marvel, geçtiğimiz yıl gezici bir temalı park fikri üzerinde çalıştıklarını ve 2014 yılında bu projeyi hayata geçireceklerini duyurmuş ve çizgi roman karakterleri ile filmlerinin hayranlarını meraklı bir bekleyiş içine sokmuştu. Disney'in sahibi olduğu çizgi roman ve film şirketi bu büyük gösterinin nasıl olacağı konusunda açıklamalar yaptı.

Bu yıl içinde Amerika ve Kanada'da faaliyetlerine başlayacak olan gezici fuar; Marvel'ın özel çalışmalarını, bu etkinlik için yapılmış özel animasyon filmleri, Marvel hikayelerine ait interaktif oyunları sunacak.

Çizgi romanlarından ya da Avengers filminden bildiğimiz S.H.I.E.L.D. oluşumunun karargahı gibi dekore edilmiş kubbelerden oluşacak olan fuar yaklaşık olarak 8000 metrekare bir alana kurulacak ve kubbelerin en yüksek yerdeki yüksekliği 6 kat olacak. Marvel'ın dediğine göre ilk kez bu kadar büyük bir alana sahip fuar gezici biçimde sergilenecek.

Büyük gösteri Los Angeles'ta kurulmuş bir eğlence şiketi olan Hero Ventures ortaklığı ile gerçekleştirilecek. Hero Ventures'ın COO'su Doug Shaer, ziyaretçiler için bir de Marvel'ın kahramanlarıyla ve S.H.I.E.L.D. çalışanlarıyla tanışacaklarına ve onlarla etkileşimde bulanabileceklerine emin olabilirler dedi.

Bu büyük gösteri turunun kesin tarihleri henüz belli olmasa da ilkbahar aylarında bir şehirde bir hafta kalacak şekilde turlarına başlayacağı açıklandı.
4
2
1
0
0
Emoji İle Tepki Ver
4
2
1
0
0