Marvel'ın Jessica Jones Dizisi 13 Bölümü İle Yayınlandı!

0
0
0
0
0
Sinemanın ardından TV sektörünü de fethetmeye başlayan Marvel'ın merakla beklenen yeni dizisi yayınlandı.
Sinemada son yıllara damgasını vurmayı başaran Marvel, şimdilik 2020 yılına kadar bu olayı devam ettireceğe benziyor. Ancak Marvel'ın süper kahramanlarının sayısı çok olunca, beyaz perdenin dışına taşanlar kendilerini bu sefer televizyon sektöründe buluyor.

Bunun en güzel örneğini Daredevil'ın TV serisi ile görmüştük. Şimdi ise kadın süper kahramanlarının da hakkını vermek isteyen Marvel, Jessica Jones dizisi ile karşımıza çıkmış durumda. Daredevil dizisine ''crossover'' olarak (yani aynı şehirde hatta aynı mahallede geçen) karşımıza çıkan dizi, Jessica Jones'un yanında bir diğer süper kahramanımız Luke Cage'in de yaşantısına ışık tutacak.Netflix yapımı olan dizi, tıpkı Daredevil'da olduğu gibi 13 bölümlük komple 1. sezonu yayınlanmış durumda. Eğer Daredevil dizisini beğendiyseniz (ki beğenmeyen açık ve net diziden anlamıyordur), Jessica Jones dizisini de beğeneceğinizi düşünüyorum. İlk bir-iki bölüm ağır ilerleyişi sebebi ile biraz sıkılabilirsiniz ancak üçüncü bölüm itibariyle sizi olayın içine tam anlamıyla dahil edecektir.

''Netflix yayınlamış, biz nasıl izleyelim?'' diye soranlarınız olursa da; diğer dizileri nasıl izliyorsanız öyle izleyin diyerek tavsiyede bulunalım. Bu arada sizlere hem Jessica Jones'un kim olduğu, hem de Daredevil ile neden bir crossover projesine dahil edildiği hakkında sizlere detaylı, bir o kadar da eğlenceli bir haber hazırlayacağız. Bekleyin :)
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0