Marvel'ın Yeni Dizisi Jessica Jones'un ilk Fragmanı Geldi!!

0
0
0
0
0
Beyaz perdede işleri Avengers ile halleden Marvel, işin TV kısmını da Defenders'la halletmek adına Daredevil'dan sonra ikinci temeli de atıyor.
Sinematik evreni ile beyaz perdede inanılmaz bir başarı elde eden Marvel, benzer başarıyı televizyom dünyasında da yakalamaya kararlı. Agents of Shield ile başlayan Marvel dizileri serisine son katılan Jessica Jones oldu.

Bu senenin başında Daredevil dizisini Netflix üzerinden yayınlayan Marvel, ''Korkusuz Kör''ü ile beklemediği bir başarı elde etmişti. Sonrasında da arkasının geleceği belli oldu. Şöyle ki; Marvel'ın çizgi roman serilerinde Daredevil'ın başını çektiği bir ''Defenders'' ekibi vardır. Bu ekibi Avengers'ın biraz daha yereli olarak düşünebiliriz. Yani Avengers gökyüzünde başka galaksilerden gelen tehditlerle savaşırken Defenders daha çok Kingpin gibi adamların, mafyaların peşindedir.

Daredevil dizisinin gelişi -üstelik Marvel Sinematik Evreni içinde dahil oluşu-, Sony'den Spider-Man'in haklarının geri alınması -ki kendisi de bir dönem Defenders ekibindedir-, Marvel'ın işin devamını getireceğine adeta bir sinyaldi.Nitekim öyle de oldu. Daredevil'dan sonra bir diğer Defenders üyesi Jessica Jones da kendi TV dizisi ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Üstelik Jones'a dizide eşlik edecek bir diğer karakter de, bir süre sonra kendi dizisine kavuşacak olan bir diğer Defenders üyesi Luke Cage. Son olarak ekibin kayıp parçası Iron Fist'in de işin içine dahil olacağını, ardından ekibimizin Defenders dizisinde buluşacağını da belirtelim.

Şimdi haberimize dönecek olursak; Marvel'ın sinematik evreninde yeni bir kadın süper kahraman olarak karşımıza çıkacak Jessica Jones'un Kasım ayında başlayacak dizisinden ilk uzun fragman geldi. Fragmandan da anlaşılacağı üzere, beyaz perdede biraz daha küçük kitleye hitap eden ve bu yönde de eleştirilen Marvel, benzer durumu Daredevil'da olduğu gibi Jessica Jones'da da yapmayacak. Yani karşımızda biraz daha karanlık ve realist bir hikaye var. Bu da diziye olan merakımızı iki katına çıkarıyor.Dizide Jessica Jones'un baş düşmanı olarak Purple Man'i göreceğiz. ''Jessica Jones kimdir, bu Defenders'ın olayı tam olarak nedir, Avengers'la, sinema filmleriyle ne gibi bağlantıları var?'' Tarzındaki bütün sorularınızı, dizinin ilk bölümü yayınlanmadan önce yapacağımız detaylı haberle sizlere anlatacağız (merak etmeyin).
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0