Marvel'ın Yeni Dizisi ''Luke Cage'' Ne Zaman Başlayacak?

0
0
0
0
0
Beyaz perdede Avengers ile yaptığını televizyonda Deferders ile yapmayı planlayan Marvel, Luke Cage dizisinin çıkış tarihini açıkladı.
Bildiğiniz gibi sinema evreninde gümbür gümbür giden ve yakın zamanda bir de İç Savaş'a hazırlanan Marvel, televizyon sektöründe de önemli adımlar atmakta.

Hali hazırda Daredevil'ın ikinci sezonunu birkaç gün içinde izleyicilere sunacak olan Marvel (Netflix ortaklığı ile), ''Defenders'' ekibi kurmak için de sürekli olarak yeni şeyler yapmaya devam ediyor.Zaten Daredevil ikinci sezona hazırlanıyor. Ee Jessica Jones desen bir sezonu geride bırakmış. Birde J.Jones'un dizisinde Luke Cage de bir güzel karşımıza çıkmış. Hatta geçtiğimiz günlerde açıklanması ile birlikte Iron Fist'i oynayacak arkadaş da belli olmuş. Yani uzun lafın kısası Marvel'ın Defenders ekibi tamam. 

Bunun dışında Marvel Punisher'ın da dizisi üzerinde çalışmakta. Şimdi hepsini bir kenara bırakalım ve haberimizin asıl konusuna odaklanalım; Luke Cage. Muazzam bir güce sahip olan ve ''derisini hiçbir şeyin delemediği'' adam olarak anılan Cage, bahsettiğimiz gibi Jessica Jones dizisinde karşımıza çıkmıştı. Şimdi ise Cage, kendi dizisi için hazırlanıyor. Martial artist'imiz Iron Fist'in de karşımıza çıkacağı Luke Cage dizisinin ne zaman yayınlanacağı belli oldu.Netflix orjinal serilerinden biri olacak olan Luke Cage, 30 Eylül tarihinde yayınlacak. Dizide zaten Daredevil'da da karşımıza çıkan Rosario Dawson'ın canlandırdığı Claire Temple karakterini de göreceğiz. Şu an için kesinleşen bir şey yok ancak şahsi görüşüm daha önemli karakterlerin de ''crossover'' şeklinde dizide karşımıza çıkacağı. Çünkü olay artık yavaş yavaş Defenders'a dönmeye başlayacak.

Kaynak: Gamespot
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0