• Anasayfa
  • Sinema
  • Fox Açıkladı, Marvel'ın New Mutants Serisi Film Oluyor!

Fox Açıkladı, Marvel'ın New Mutants Serisi Film Oluyor!

1
0
0
0
0
Marvel kendi sinematik evreninde dolu dizgin devam ederken, X-Men'in haklarını elinde bulunduran Fox da, Marvel'ın peşinden gelmekte.
Yaptığı filmler ile kendi sinematik evrenini kuran, ve 2008 yılından beri müthiş bir fanatik kitlesine ulaşan Marvel durmak bilmiyor.

Marvel'ın çıkış yaptığı zamanlarda 'en çok satan çizgi roman' ünvanını alan serisi X-Men'in sinemadaki tüm hakları şu an Fox'un elinde. Bu sebeptendir ki bir Wolverine'i ya da herhangi bir mutant arkadaşımızı Avengers üyesi olarak göremiyoruz. Orjinalinde mutant olan Maximoff kardeşleri, Age of Ultron'da Loki'nin asası sayesinde gelişmiş güçleri olan, tamamen farklı iki karakter olarak görmemizin sebebi de aynı şeyden ötürü.Ancak şöyle de bir gerçek var; Fox, X-Men filmleri ile oldukça başarılı bir grafik çizmekte. Hele ki 'The Days of Future Past'ten sonra rayına oturmuş haliyle. 'X-Men:Apocalypse' filmiyle sonunda özlenen X-Men kadrosunu, olması gereken şekilde sunacak olan Bryan Singer ve ekibi, bu konuda oldukça iddialı. Ve ne yalan söyleyelim, The Days of Future Past'ten sonra bizim de Singer'a güvenimiz tam.

Şimdi konumuza dönecek olursak, X-Men ile son derece başarılı bir grafik çizen Fox, Deadpool, Gambit ve The X-Force filmlerinin de geleceğini duyurmuştu. Ayrıca 'X-Men:Apocalypse' filminden sonra üçüncü Wolverine filmi de gelecek. İşte bu şişkin film planlarının arasına bir yenisi daha eklendi.

    

Marvel tarafından X-Men çizgi roman serisine yeni bir hareketlenme katma adına 1982'de yayımlamaya başladığı The New Mutants serisi beyaz perdeye taşınıyor. Bildiğimiz X-Men serileri ile ortak evreni paylaşacak yeni proje bir nevi X-Men'in spinoff'u olacak (yani X-Men içinden çıkan karakterlerle alakalı, X-Men'le doğrudan bağlantılı olacak).

Henüz çıkış tarihi hakkında bir bilgi verilmeyen filmin şu an için sadece yönetmeni belli. The New Mutants filminin yönetmen koltuğunda göreceğimiz isim 'Aynı Yıldızın Altında (The Fault In Our Stars)' filmiyle adından söz ettiren Josh Boone olacak.
 
/

Genel olarak Cannonball, Karma, Mirage, Wolfsbane, Cypher, Magma, Magik, Warlock ve Sunspot gibi mutantlar The News Mutants'da ön plana çıkan isimler. X-Men'in de kurucusu olan Profesör X tarafından kurulan ekibe zaman zaman Cable da liderlik etmekte. Bilindiği gibi Cable da yine Fox tarafından beyaz perdeye taşınacak X-Force'un ana karakterlerinden. Bu da The New Mutants'ın X-Men kadar The X Force'a da bağlantılı olabileceği anlamına gelmekte.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0