Maskenin Ardındaki İsimler: Hangi Süper Kahramanları, Hangi Oyuncular Canlandırdı?

1
0
0
0
0
Zaman içinde onlarca süper kahraman filmi çekildi ve süper kahramanları farklı farklı oyuncular canlandırdı. Kimilerinin performansı beğenilirken, kimileri rollerinde oldukça zayıf kaldı. Bugüne kadarki filmlerde, süper kahramanları hangi oyuncuların canlandırdığını birlikte hatırlayalım...
Yeni bir süper kahraman filmi daha vizyona girdi ve merakla beklenen "Superman ve Batman: Adaletin Şafağı" filminin gösterimi başladı. Yeni filmle birlikte, her biri birbirinden ünlü süper kahramanlar tekrar gündeme oturdu. "Hiç gündemden düşmüş müydü ki?" diye sorabilirsiniz, aslında çok da haklısınız.

Farklı yaş gruplarında olsak da, her birimiz kendi dönemlerimizde onlarca farklı süper kahraman filmine tanıklık ettik. Her filmde favori kahramanımızı farklı farklı oyuncuların canlandırdığını gördük. Peki ya dönüp baktığımızda aklımızda hangi isimler kaldı?

 Hangi Süper Kahramanı Hangi İsimler Canlandırdı?

Süper kahraman sineması bu kadar genişleyince, hangi filmde hangi kahramana kimin hayat verdiği de kartıştırılır oldu. Yeni filmler geldikçe iş daha da karışık bir hal almadan hazırlanan aşağıdaki infografik ise, bu konuda tüm meraklarımızı giderecek detaya sahip. Hangi süper kahramanı bugüne kadar hangi sanatçılar oynamış, kimler seslendirmiş, hangi isim birden fazla kahramana hayat vermiş hepsi bu tabloda... Süper Kahraman Sineması'na ilgi duyuyorsanız bu kaynak sizin için oldukça önemli bir veri sağlayacaktır.

(Daha yüksek çözünürlük için görselin üzerine tıklayın.)

 
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0