Merakla Beklenen Inferno (Cehennem) Filminin Fragmanı Yayınlandı!

1
0
0
0
0
Merakla Beklenen Inferno (Cehennem) Filminin Fragmanı Yayınlandı!
Tom Hanks ve Ron Howard ikilisinin üçüncü filmi olan Cehennem'den ilk fragman geldi.
Dan Brown şüphesiz çok iyi bir yazar. Oluşturduğu harika kurgularla büyük bir kitleye hitap ediyor ve çok seviliyor. 2006'da Da Vinci Şifresi ile bu ikiliyi görmüştük ve eleştirileri de olumluydu. 3 yıl sonra 2009'da Melekler ve Şeytanlar'ı izleyebilme şansı bulduk ve yine olumlu eleştiriler almıştı.(Benim de çok sevdiğim filmlerdendir.) Dan Brown Cehennem'i 2013'de yayınladığından beri herkes Cehennem'in filmini beklemeye başlamışlardı. 

Yaklaşık birkaç hafta önce yayınlanan ilk afiş hepimizi heyecanlandırmıştı, ancak hiç beklediğimiz bir zamanda Cehennem'in fragmanını görebildik.Filmin bir kısmının Türkiye'de geçtiğini belirtelim. (Asın bayrakları!)Ron Howard imzalı Cehennem'in konusu ise şöyle: ''Robert Langdon bir İtalyan hastanesinde hafıza kaybı ile uyanır. Sonrasında Dr. Sienna Brooks ile bir ekip olurlar, peşlerinde bazı ajanların olduğunu fark ederler ve kaçmaya başlarlar. Bu kaçış ve açılan kapılar onları Avrupa'nın farklı şehirlerinde bulduracaktır.''

Inferno'nun oyuncu kadrosunda ise başta Tom Hanks olmak üzere, Felicity Jones, Ben Foster, Irrfan Khan, Sidse Babett Knudsen gibi isimler bulunmakta.

Cehennem'i Ekim ayında sinema salonlarında izleyebileceğiz. (Kesinlikle kaçırılmaması gereken bir yapım, Cehennem'in kurgusu çok iyi bir kutgu. Ayrıyeten Ron Howard'a da güvenim sonsuz.) 
 
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0