Mortal Kombat 3 Filmi Sonunda Geliyor!

2
0
0
0
0
Sinemayı kasıp kavuran akıma bir yeni film daha ekleniyor.
Çizgi roman, çizgi film, oyun, hatta mobil oyun uyarlaması filmlerin zirve yaptığı bir dönemde yaşıyoruz. Artık beyaz perdede meydan, bu tarz filmlerden sorulmakta. Ancak bu akım, yeni yeni olan bir şey değil (sadece nedense şimdi tutmaya başladı).

Bundan yıllar yıllar önce beyaz perdeye damgasını vuran pek çok çizgi film ve oyun uyarlaması filmler de vardı. İşte onlardan biri, özellikle son birkaç sene içinde çıkan oyunları ile tekrar dövüş oyunlarını bize sevdiren Mortal Kombat.Mortal Kombat'ın filmlerini çocukken mutlaka izlemişsinizdir. Tabi çocuk iken bu ve benzeri filmler bir ayrı güzel, bir ayrı hoş geliyor, izlerken ekrana kitleniyorsunuz. Ancak biraz büyüyüp, daha farklı bir kafayla izleyince aslında bu filmlerin ne denli komik olduğunu da anlıyorsunuz (gerçi komik momik olsa yine oturup izlerim). 

Mortal Kombat 1 ve 2 de bu tarz bir filmdi. Serinin üçüncü filminin geleceği ise yıllardır konuşulmakta, hatta internette onlarca 'resmi fragman' başlığı ile videolar bile dönmekteydi. Tabi bunların hepsinin sahte olduğu kısa sürede anlaşılıyor, Mortal Kombat'a dair tek gerçek şey, oyunları ve DLC paketleri ile gelen güzel karakterler oluyordu.
 

Fakat, birinci filmde Raiden rolü ile hafızalarımıza kazınan Christopher Lambert müjdeyi verdi ve Mortal Kombat 3'ün geleceğini resmi olarak duyurdu. Filme dair bir vizyon tarihi ya da benzeri bir şey henüz belli değil ancak Lambert'ın dediğine göre zaman yolculuğunun barındığı ve dövüşlerin baya baya teleport ile çeşitli şehirlerde geçeceğini söylemekte.
2
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
2
0
0
0
0