Mr. Robot'un 2. Sezonunun Çıkış Tarihi Belli Oldu

1
0
0
0
0
İlk sezonuyla binlerce fan kitlesi kazanan ve Altın Küre'de "En İyi Drama" ödülünü alan Mr. Robot'un yeni sezonu yaz aylarında gelecek.
İlk bölümünün çıkmasıyla büyük bir sükse yapan, ardından beklentilerin bir nebze altında kalsa da harika bir dizi olması değişmeyen Mr. Robot'un ilk sezonunun ardından merakla yeni sezonu beklenmeye başladı. Altın Küre ödülünü de almasıyla ne kadar başarılı olduğunu ispatlayan Mr. Robot'un ikinci sezonuna ait bazı detaylar burada yazdığımız gibi ortaya çıkmış, ikinci sezonunun tüm bölümlerinin yönetmenliğini ise senarist Sam Esmail yapmasını da buradan duyurduktan sonra sağlam bir ikinci sezon geleceği doğrultusunda beklemeye başladık.

İlk başlarda tahmini olarak 2016 yazında gelmesi beklenen Mr. Robot'un artık bu yaz geleceği Sam Esmail'in söylediklerinden yola çıkarak beklentileri arttırdı.SPOILER'a GİRİŞ! Elliot'un babasının aslında öldüğünü ve sadece ihtiyaç duyduğunda kendi beyninin bir oyunu olarak ortaya çıktığı, aslında gördüğümüz herşeyi yapanın Elliot olduğunu görmemiz ve özellikle farklı bir tarzı olan ve Elliot'un ufaktan kanı kaynadığı Darlene'i öpünce yine kafasındaki gidip gelmeler sebebiyle bu kadının kardeşi olduğunu unutması gibi detaylar ile alevlenen dizi özellike son sahnesiyle 2. sezon beklentisini yükseltti. E-Corp'tan Tyrell'ın ise muhteşem bir kötü kahraman olacağı beklenirken Elliot ile ortaklığa bile girecek olması ise ciddi ve beklentiyi arttıran bir detay. SPOILER'dan ÇIKIŞ

Neyse, daha Ocak ayının ortasına bile yeni geldik. Mr. Robot'a kadar daha çok yol var. Öncesinde GoT severlerin kendine uğraşları varken yeni dizi arayanlara da izlememişler için Jessica Jones ve Narcos dizilerini tavsiye edeyim. Hazır Netflix de gelmişken "Netflix and Chill" modunda takılabilirsiniz. Daha Daredevil'i izlememişler varsa ayıp etmiş olacaklar bu arada.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0