Paranoyak Hacker Elliot Tekrar Sahnede: Mr. Robot 2. Sezon Başlıyor!

1
0
0
0
0
Paranoyak Hacker Elliot Tekrar Sahnede: Mr. Robot 2. Sezon Başlıyor!
Bilgisayar korsanı Elliot Alderson'ın gizem dolu macerasını anlatan Mr. Robot'un ikinci sezonu başlıyor. Bilgisayar dünyası ile ilgisi olan olmayan birçok kişinin beğeniyle takip ettiği dizinin sezon galası yakında gerçekleşecek.
Geçtiğimiz yılın ses getiren televizyon yapımlarından biri olan Mr. Robot geri dönüyor. Depresyon ve anksiyete hastası bilgisayar korsanı Elliot Alderson’un gizimli macerasını konu alan dizinin 2. sezonu yakında başlayacak. Resmi gala tarihi henüz duyurulmasa da, internet dedikoduları Mr. Robot’un yeni sezonunun Birleşik Devletler’de 13 Temmuz’da başlayacağı yönünde.

 Mr. Robot 2. Sezon Ne Zaman Başlıyor?

Sadece bilgisayar ve siber dünyaya ilgi duyan kişileri değil, bu konulardan uzak izleyicileri de bir şekilde yakalamayı başaran ve ilgi gören dizinin konusunu bilmeyenler için kısaca özetleyelim. Elliot adlı bir siber güvenlik mühendisi, geceleri bilgisayar korsanlığı yapmaktadır. Fsociety adlı bir yeraltı hacker grubu onunla bağlantıya geçer ve çalıştığı şirketin güvenlik sistemine ondan yardım alarak zarar verirler. Böylece olaylar büyür ve Elliot kendisini olayların merkezinde bulur…

En iyi televizyon draması dalında Golden Globe da dahil olmak üzere birçok ödül alan Mr. Robot’u mutlaka izlemenizi öneririm… Eğer zaten izliyorsanız Temmuz ayına kadar sabır dilerim!
 
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0