Mr. Robot'un 2. Sezonunda Serinin Yaratıcısı Sam Esmail Yönetmenlik Yapacak

1
0
0
0
0
Altın Küre Ödülleri'nde "En İyi Drama", "En İyi Aktör" ve "En İyi Yardımcı Aktör" dallarında 3 adaylığı bulunan muhteşem dizi Mr. Robot'un yaratıcısı Sam Esmail 2. sezonun tamamında yönetmenlik koltuğunda oturacak.
Mr. Robot'un birinci sezonu bitti ve merakla binlerce hatta milyonlarca kişi 2. sezonun başlamasını bekliyor. Şimdiye kadar çeşitli haberler gelse de şahsen en sevindiğim haber ise bugün ortaya çıktı.

Normalde bildiğiniz gibi dizilerin her bölümünde farklı yönetmenler kullanılır. Mr. Robot'ta da 10 bölümlük ilk sezonun 7 farklı yönetmen tarafından çekilmiş olduğunu söyleyelim. 3 bölümü bu serinin ve karakterlerin yaratıcısı Sam Esmail tarafından çekilmişti.Şimdi ise gelen bilgilere göre 2. sezonda farklı yönetmenler ile değil, direkt olarak serinin yarıtıcısı ve senaristi Sam yönetmen koltuğunda olacak. Yani bu diziyi daha doğrusu hikayeyi işleyen Esmail nasıl bir hikaye yaratmışsa 2. sezonda direkt olarak bunu göreceğiz. Farklı çekim teknikleri ya da yönetmenin "Bu böyle olmaz şöyle yapalım" gibi istekleri olmadan nasıl gerekiyorsa o şekilde göreceğimiz 2. sezon için bu gerçekten önemli bir haber olduğunu belirtelim. (Adam kendi çalıp kendi söyleyecek yani)American Psycho, Taxi Driver, A Clockwork Orange (Otomatik Portakal), Fight Club ve The Matrix filmlerinden esinlendiği söylenilen 2. sezonda bakalım bu şekilde sadece yaratıcı Sam Esmail'in elinden çıkacak bir sezon nasıl olacak merakla bekliyoruz. Çıkış tarihi tam bilinmese de büyük ihtimalle USA Network bu diziyi 2016 yazında devam ettirecek. Yani biraz daha sabretmek gerekecek.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0