Mr. Robot'un 2. Sezonundan Bir Fragman Daha Geldi!

1
0
0
0
0
Mr. Robot'un 2. Sezonundan Bir Fragman Daha Geldi!
USA Network'ün yeni serisi Mr. Robot'un 2. sezonu için bir fragman daha yayınlandı.
Geçtğimiz sene yayınlanan ve bir anda dünyanın büyük bir kısmını fsociety üyesi haline getiren Mr. Robot, oldukça başarılı bir sezonun ardından ikinci sezonu merakla beklenmeye başlanmıştı. Daha önce buradan bahsettiğimiz gibi 2. sezon için bir fragman yayınlayan USA Network, bu sefer yeni bir fragman ile daha karşımızda.

13 Temmuz2016'da prömiyerini yaparak aramıza yeniden katılacak olan Elliot reyiz ve fsociety'nin ikinci sezonda yaşayacaklarını merakla bekliyıruz.
 

Yukarıda görebileceğiniz gibi merak uyandırıcı bir etkiye sahip olan fragmanda ilk sezonda yaşananların ardından neler olacağına dair pek bir detay göremiyoruz. Fakat Obama'nın dilinde bile fsociety olması dünyanın ve özellikle Amerika Birleşik Devletleri'nin bu ekibin peşinde olacağı görüntüsünü apaçık sergiliyor. Elliot'un yine yer yer kendinden geçeceği ve babasını göreceği belli, ama biraz kovalamaca mishali olacağı algısı uyandırdı.

Ortalama iki ay kalan dizimizi beklemeye devam edelim, bakalım başarılı ilk sezonun ardından bu başarısını nasıl devam ettirecek.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0