• Anasayfa
  • Sinema ve Dizi
  • Ninja Kaplumbağalar 2'nin İlk Tanıtım Videosu Geldi ve Tek Kelimeyle Mükemmel!!

Ninja Kaplumbağalar 2'nin İlk Tanıtım Videosu Geldi ve Tek Kelimeyle Mükemmel!!

0
0
0
0
0
Ninja Kaplumbağalar 2'nin İlk Tanıtım Videosu Geldi ve Tek Kelimeyle Mükemmel!!
Ninja Kaplumbağalar'ın 2. filminden ilk tanıtım videosu geldi ve filmde rol alan Stephen Amell'i sonunda görebilme şansımız oldu.
Çizgi roman ve çizgi film tarihinin tartışmasız en köklü senaryolarından birisine sahip olan Ninja Kaplumbağalar, Nickelodeon tarafından yenilenmesi yapılmadan önce birkaç kez beyaz perdeye taşındı. Bu filmlerinde bir türlü istediği başarıyı yakalayamayan Ninja Kaplumbağalar, orijinal senaryosu ve oturaklı karakterleri sayesinde beyaz perdeye bir kez daha çıkmaya ve gelişmiş teknoloji ile birlikte kendilerini bir kez daha göstermeye hak kazandılar. Geçen sene Teenage Mutant Ninja Turtles adında ilk filmi çıkan efsane serinin ikinci filmi, ilk filmin sinemalarda yakaladığı başarının ardından kesinleşmişti.

Teenage Mutant Ninja Turtles 2: Out Of The Shadows adında çıkacak olan serinin ikinci filminden ilk tanıtım videosu geldi. Bu tanıtım videosunda kahramanlarımızın "Foot Ninja" adındaki kötü ninjalarla uğraştığını ve Shredder'ın varlığını net bir şekilde görebiliyoruz. Serinin ikinci filmini özel kılan şey ise filmde Bebop ve Rocksteady karakterlerinin bulunacak olması. İnsan hallerinde tehlikeli olan bu iki suçluyu mutant gergedana ve domuza çeviren bir bilim adamı, kaplumbağaların başlarına büyük bir bela sarmış olacak. Filmde Bebop'u (domuz) Gary A. Williams, Rocksteady'yi ise WWE'den tanıdığımız Sheamus canlandırıyor.
 

Bu karakterlerin yanı sıra kaplumbağalarımızın silah arkadaşı ve biricik April O'Neil'ının sevgilisi olan Casey Jones'u Stephen Amell'in canlandırmasıyla göreceğiz. Bazı okuyucularımızın bildiği gibi Stephen Amell, Arrow dizisinin başrol oyuncusu

Film 3 Haziran'da vizyona girecek, izlemenizi şiddetle tavsiye ederim.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0