Ninja Kaplumbağalar 2'den Bir Fragman Daha Geldi!

1
0
0
0
0
Ninja Kaplumbağalar 2'den Bir Fragman Daha Geldi!
Birçok çocuğun en sevdiği kaplumbağalar olan Ninja Kaplumbalağar'ın yeni filmi Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows'dan bir fragman daha geldi.
Leonardo, Raphaël, Michelangelo, Donatello ve tabiki Splinter Usta. Bu efsaneler ile geçen çocukluğumuzun kahramanları olan Ninja Kaplumbağalar, ya da gerçek adıyla Teenage Mutant Ninja Turtles, yıllardan beri sevilir.

2014 yılındaki ilk filmi Teenage Mutant Ninja Turtles ile beklentinin biraz altında olsa da yine de çok eğlenceli ve aksiyon dolu bir filmi gelmesiyle tekrar popülaritesini arttıran bu ekip, 3 Haziran 2016'da da Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows adındaki yeni filmiyle vizyona geliyor.
 

Yukarıda gördüğünüz ilk fragmanıyla oldukça eğlenceli ve aksiyonlu bir film olacağı sinyalini veren ekip, Rocksteady, Bebop ve Casey Jones gibi karakterlerin de sonunda karşımıza çıkacağının sinyallerini vermişti. Fakat işin en heyecan verici tarafı özellikle kadınların kalbini çalan Arrow dizisinde Green Arrow'u canlandıran Stephen Amell tarafından Casey Jones'un oynanacak olması olabilir. Şimdi de heyecanı biraz daha arttıran ikinci fragmanı ile karşımıza çıkan yapımı merakla bekliyoruz.
 
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0