Ninja Kaplumbağalar Fragmana Doymuyor! Bir Yeni Fragman Daha!

0
0
0
0
0
Ninja Kaplumbağalar Fragmana Doymuyor! Bir Yeni Fragman Daha!
Ninja Kaplumbağalar yeni filmleri ile gümbür gümbür geliyor. Daha önceden birkaç farklı fragmanı yayınlanan filmden son fragman da geldi.
Ninja Kaplumbağalar'ın yeni filmi 'Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows' adeta fragmana doymuyor. İlk olarak çizgi roman dünyasına adımını atan, birkaç sene sonra ise kendi animasyon serisi ile 90'ların en sevilen karakterlerinden olan Kaplumbağalar, yeni filmlerinde pek çok köklü düşmanına da yer verecek.

Bebop, Rocksteady, Shredder ve Krang gibi karakterlerin yanı sıra Arrow dizisi ile popülaritesi tavan yapan Stephen Amell'i Casey Jones rolünde göreceğimiz filmde, yine April O'Neal olarak Megan Fox'u izleyeceğiz. Daha önceden birkaç fragman ve tanıtım videosu ile karşımıza çıkan Kaplumbağalar, şimdi de 'final trailer (son fragman)' ile karşımızda.
 
Bu arada filmin vizyon tarihi ile ilgili enteresan bir durum var. IMDB'de ve filmin resmi sitesinde Türkiye vizyon tarihi 3 Haziran olarak gözüküyor ancak başta Cinemaximum olmak üzere ülkemizde filmin sinema haklarını elinde bulunduran firmalarda bu tarih 23 Haziran olarak belirtilmekte. Bizde bu sebeple emin olamadık ancak film büyük ihtimalle ülkemizde 23 Haziran'da vizyona girecek.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0