Ninja Kaplumbağalar'ın Yeni Filminden Bir Fragman Daha!

0
0
0
0
0
Ninja Kaplumbağalar'ın Yeni Filminden Bir Fragman Daha!
Ninja Kaplumbağalar'ın beyaz perdeye uyarlandığı yeni serinin ikici filmi ''Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden'' için üçüncü fragman yayınlandı. 
Süper kahraman filmlerinin şafağının yaşandığı bu dönemlerde her ne kadar arka planda kalsa da çocukluğumuzun en güzel çizgi film serilerinden Ninja Kaplumbağalar da beyaz perdede kendine yer buluyor.

İki sene önce ilk filmleri ile vizyona giren ve -bence- oldukça eğlenceli olan Ninja Kaplumbağalar, çok daha fazla karakterin ve çok daha fazla aksiyonun olduğu yeni filmi Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows ile dönmeyi bekliyor. Arrow dizisinin başrolü Stephen Amell'i Casey Jones olarak göreceğimiz, ayrıca kaplumbağalarmızı baş düşmanlarından Rocksteady ve Bebop'un da karşımıza çıkacağı filmde, Shredder reis de geri dönecek. Ayrıca Kraang'in de (çizgi filmde daha çok Beyin olarak biliniyor) tip olarak birebir aynı uyarlamasını göreceğimiz film, çocukluğunu Ninja Kaplumbağalar izleyecek geçiren bizler için son derece eğlenceli olacağa benziyor (zaten şu filmi neden eleştirirler anlamıyorum, git güzel güzel eğlen işte).
 

''Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden'' 3 Haziran'da vizyona girecek.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0