Örümcek Adam'ın Yeni Filminde Iron Man de Olacak!

1
0
0
0
0
Sonunda Sony bünyesinden -kısmen- kurtularak Marvel Sinematik Evreni'ne dahil olan Spider Man'in filminde Iron Man de olacak.
Zamanında Spider Man'in film haklarını Sony'e satan ancak bir şekilde geri almayı başaran Marvel, Avengers ekibinin içine sonunda Ağ Kafa'yı da sokmayı başarmıştı.

İlk olarak önümüzdeki ay vizyona girecek olan Captain America: Civil War filminde göreceğimiz ve Tom Holland tarafından canlandırılacak Spider Man, ''Homecoming'' adlı kendi filmi ile önümüzdeki yıl seyirciyle buluşacak.Daha önceden Marvel'ın patronu Kevin Feige, Spider Man'in yeni filminde birkaç süper kahramanı görebileceğimizi ve filmin tam anlamıyla Spider Man açısından bir ''eve dönüş'' filmi olacağını söylemişti. Feige'in bu açıklamasının üstünden kısa bir süre geçmiş durumda ve şimdiden oldukça önemli bir süper kahraman Spider Man: Homecoming'in kadrosuna katıldı; Iron Man.

Captain America: Civil War'un dışında Avengers: Infinity War Part 1 ve Part 2 için geçerli sözleşmesi bulunan ve bu filmler dışında görmeyi beklemediğimiz Robert Downey JR, yeni Spider Man filminde Iron Man rolüyle bir kez daha karşımıza çıkacak.Bu arada Feige birkaç kahraman görebiliriz demişti. Yani Iron Man, Spider Man: Homecoming filminde muhtemelen karşımıza çıkacak tek Marvel kahramanı olmayacaktır. Spider Man: Homecoming filminin 7 Temmuz 2017 yılında vizyona girmesi bekleniyor.

Kaynak: HollywoodReporter
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0