Örümcek Adam'ın Yeni Filminin Kötüsü Belli Oldu!

1
0
0
0
0
Tom Holland ile beyaz perdede bir kez daha yeni bir başlangıç yapan Spider Man'in önümüzdeki sene çıkacak filminde kötü karakter ve onu oynayacak oyuncu belli oldu.
Uzun süre Sony'nin elinde olan ve bu sebepten ötürü 2008 yılında temeli atılan Marvel Sinematik Evreni'nde bir türlü Avengers ekibi ile boy gösteremeyen Spider-Man, sonunda Sony'nin yaşadığı problemler sebebi ile Marvel'a geri dönmeyi başarmıştı. Spidey'nin hakları tam olarak Sony'den alınmamış olsa da o artık MCU'nun bir parçasıydı.

Captain America: Civil War ile MCU'ya adımını atan Spider-Man, 2017 yılında MCU'nun bir parçası olacak filmi 'Homecoming'e de kavuşacak. Bu filmde daha önceden Iron Man rolü ile Robert Downey JR'ın da boy gösteceği resmi olarak açıklanmıştı. Hatta bir süre önce aynı şekilde Captain America'mız Chris Evans'ın da küçük de olsa görüleceği söylenmişti. Şimdi ise filmin kötü karakteri ve onu oynayacak oyuncu belli oldu!Spider-Man'in filmi resmi olarak Marvel tarafından duyurulduktan sonra efsane oyuncu Michael Keaton'ın ismi filmle anılmaya başlanmıştı. Kimileri Keaton'ın Peter Parker'ın amcasını ya da Spider-Man'in baş düşmanı Norman Osborn'u canlandıracağını düşünse de sonrasında Keaton'ın anlaşmadan vazgeçtiği haberleri çıkmıştı. Ancak görünen o ki Marvel, Keaton'da olan ısrarından vazgeçmemiş ve usta oyuncuyu filmde oynatmak için epey bir çabalamış.

Zira gelen haberlere göre Keaton, Marvel ile anlaşma konusunda artık son aşamada (hatta anlaşmanın çoktan yapıldığını söyleyenler de var). Peki Keaton'ın rolü ne olacak?

Daha önceden beyaz perdede Spidey'nin düşmanı olarak Green Goblin, Venom, Dr. Octopus, Sandman, Electro ve -azıcık ucundan da olsa- Rhino'yu görmüştük. Yani Marvel'ın bir kez bu kötülerden biri ile gelmesi kabak tadı verebilirdi. Bu sebeple yeni bir karaktere ihtiyaç vardı ve bu ihtiyaç, Spider-Man'in yine köklü düşmanlarınndan biri ile çözülecek. Ayrıca bu kötü adamı canlandıracak kişi de Keaton olacak; Vulture!İlk olarak 1963 yılında, o dönem yayınlanmaya başlayan The Amazing Spider-Man serisinin ikinci sayısında kendine yer bulan Vulture, Spider-Man'in en önemli düşmanlarından biri konumunda. 1989, Tim Burton imzalı Batman filminin, aynı zamanda efsane kült film Beetlejuice'un başrolü Keaton'ı Vulture olarak görmek muhtemelen mükemmel olacak.

Bu arada filmde yine Norman Osborn'un bulunacağını, yani ileride muhtemelen bir kez daha Green Goblin'i göreceğimizi de belirtelim. Spider-Man: Homecoming, 28 Haziran 2017'de vizyonda olacak.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0