• Anasayfa
  • Sinema
  • Marvel, Örümcek Adam’ın Yeni Başrol Oyuncusunu ve Yönetmenini Açıkladı

Marvel, Örümcek Adam’ın Yeni Başrol Oyuncusunu ve Yönetmenini Açıkladı

2
0
0
0
0
Marvel, yeni Örümcek Adam’ın başrol oyuncusunun daha önce Billy Elliott müzikalindeki rolüyle adını duyuran 19 yaşındaki İngiliz oyuncu Tom Holland olduğunu açıkladı.
Örümcek Adam’ın yeni filminde Peter Parker’ın lise yıllarına geri dönüleceği için Tom Holland gibi genç bir isim tercih edildiği belirtildi. Tom Holland, Asa Butterfield ve Tom Holland gibi isimlerin arasından seçilmiş. 1 Haziran 1996 doğumlu olan Holland, Goya En İyi Çıkış Yapan Erkek Oyuncu ve Film Eleştirmenleri En İyi Genç Oyuncu ödüllerine sahip.

Örümcek Adam’ın yeni filmi 28 Temmuz 2017’de vizyona girecek olsa da Holland, daha öncesinde Kaptan Amerika: İç Savaş filminde rol alacak. Bu filmde, tüm Marvel karakterlerinin oynatılması bekleniyor.Filmin yönetmenliğini ise Goya En İyi Çıkış Yapan Erkek Oyuncu Ödülü, Film Eleştirmenleri En İyi Genç Oyuncu Ödülü üstlenecek. Watts da Tom Holland gibi oldukça genç. Bu zamana kadar yalnızca geçtiğimiz yıl Kasım ayında vizyona giren Clown isimli korku filminin ve bu yılın Ağustos ayında vizyona girecek Cop Car isimli filmin yönetmenliğini yapan Watts, Sony’nin şimdiden güvenini kazanmış olmalı. (yoksa gencecik insanlara ne diye milyonların beklediği bir filmde görev versinler) Sony Pictures Başkanı Tom Rothman, yönetmenin tecrübeli olmasının kendisi için en önemli kriter olmadığını belirterek Jon Watts’ın müthiş bir yönetmen olduğunu ve kendisine güvendiğini belirtti.
2
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
2
0
0
0
0