Örümcek Adam Yeni Filminde Yeni Kostümle Geliyor!

2
0
0
0
0
Spidey yeni filminde yeni kostüme kavuşacak. Muhtemelen yine Tony Stark imzalı olacak kostüm, Örümcek Adam'ı tam olarak köklerine döndürecek.
Marvel'ın Sony'de olan haklarını geri almasının ardından sonunda Avengers ekibine katılan ve gerek yeni oyunusu, gerekse yeniden ele alınışı ile büyük beğeni toplayan Örümcek Adam, önümüzdeki sene Marvel Sinematik Evreni'nde geçecek ilk filmi ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

İşte bu filmle alakalı iki önemli detay, şimdiden sızdırılmış durumda; Spidey'nin ve filmin kötüsünün kostümleri.

Daha önceden usta oyuncu Michael Keaton'ın 'Spider-Man: Homecoming' filminde Vulture adlı karakteri canlandıracağını söylemiştik. Paylaşılan bilgilere göre; tıpkı Falcon tarzı kanatlara sahip olacak olan Vulture'ın bu kanat teknolojisi, ilk Avengers filminde Loki'nin önderliğinde New York'u istila eden Chitauri'lerden alınacak.
 

The Tinkerer adlı bir karakter, Keaton'ın canlandıracağı Vulture karakterine Chituari teknolojisini kullanarak kanatları tasarlamasında yardım edecek. Diğer kostüm, yani Spidey'nin filmde giyeceği ise çizgi roman hayranlarını epey bir heyecanlandırabilir.

Captain America: Civil War filminde Spider-Man'in kostümü Tony Stark tarafından tasarlanmıştı. Spidey'nin filminde de boy gösterecek olan Stark, yeni kostüm süprizi ile karşımıza çıkacak. Bu yeni kostüm ise Spider-Man'i tam anlamıyla köklerine döndürecek. Zira gelen bilgilere göre kol kısımarına bele doğru ağları bulunan klasik Örümcek Adam kostümü, yeni filmde karşımıza çıkacak. Bu kostüm, Örümcek Adam ilk yaratıldığı zaman Stan Lee ve Steve Ditko gibi iki efsanenin tasarladığı kostümdü.Yani Spidey, Marvel'a bir dönecek pir dönecek. Tabii bunlar şu an için söylenti/sızıntı türünde haberler. Yani kesinlik konusunda pek bir şey söyleyemeyiz ancak, sinema dünyasında -hele ki süper kahraman filmleriyle alakalı- sızıntılar pek de boş çıkmıyor.
2
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
2
0
0
0
0