Örümcek Adam, Yeni Filminin Setinde Kostümü İle Görüntülendi!

9
3
2
0
0
Spider Man: Homecoming filminin setinden gelen yeni görsellerde Örümcek Adam kostümü ile birlikte aksiyonun içinde.
Sony'de olan haklarının geri alınması ile birlikte Marvel Sinematik Evreni'ne adımını atan Spider Man, ilk olarak Captain America: Civil War ile seyircinin karşısına çıkmıştı.

Yeni Spider Man için yeni bir oyuncu ve yeni bir kostüm seçen Marvel, ilk başlarda kafalarda soru işareti yaratsa da Spider Man'i canlandıran aktör Tom Holland, rolün üstesinden başarı ile gelmişti. Spider Man'in haklarını alır almaz film planlamasına yeni bir Örümcek Adam filmi ekleyen Marvel, bir süre önce bu filmin çekimlerine de resmi olarak başlamıştı.Daha önceden filmin kötü karakteri vb bazı bilgiler sızdırılmıştı (bkz: varan 1, varan 2, varan 3, varan 4). Kısa bir süre önce set görselleri sızdırılan Örümcek Adam, o görsellerde Peter Parker hali ile karşımıza çıkmıştı. Ancak bu kez, bizzat kostümü ile Spider Man karşımızda.

Sızdırlan görsellerde kostüm oldukça ucuz ve yapmacık durabilir. Ancak bu sahnelerin üstüne CGI ekleneceğini de unutmayalım. Bu arada rol için oldukça sıkı bir antreman yapan ve gerek çeviklik, gerekse atletiklik olarak her geçen gün kendini geliştiren Tom Holland'ın pek çok sahnede dublör kullanmadığını da belirtelim.

Spider Man: Homacoming,  7 Temmuz 2017'de vizyona girecek.
9
3
2
0
0
Emoji İle Tepki Ver
9
3
2
0
0