Oscar Ödül Töreni Türkiye'den Nasıl İzlenebilecek?

0
0
0
0
0
Bu yıl 88. si düzenlenen Akademi Ödülleri'ne sadece 2 gün kaldı. 28 Şubat Pazar günü gerçekleşecek ödül törenini ülkemizden izlemek isteyen sinemaseverler için alternatif yöntemler haberimizde.
Oscar ödül törenine artık saatler kaldı. Sinemaseverlerin uzun süredir heyecanla beklediği törenler 28 Şubat Pazar günü yapılacak. Önceki yıllarda olduğu gibi, bu yıl da Los Angeles’ta gerçekleştirilecek ödül törenine Hollywood’daki Dolby Theatre ev sahipliği yapacak. Birçok kategoride heyecanla geçmesi beklenen ödül töreninde öne çıkan filmlere ve konularına buradaki haberimizden göz atabilirsiniz.

 Ödül Töreni Ne Zaman Başlayacak?

Türkiye saati ile 03.30’da başlayacak ödül törenini izlemek biraz zor olsa da, uykusuzluğa katlanarak izlemek isteyenler mutlaka çıkacaktır. Bu nedenle biz de Oscar Ödül Töreni’ni ülkemizden nasıl izlenebileceğini sizlerle paylaşmak istiyoruz. Öncelikle ufak bir hatırlatma yapmakta fayda var. 03.30 ödül töreninin başlama saati ancak meşhur kırmızı hali seramonisi 02.00’de başlıyor. Eğer “gecenin en şıkı, en rüküşü kim bilmem lazım” diyorsanız birkaç saat daha önce ekran başına geçmiş olmanız gerekiyor.

 TV Yayını ve Diğer Alternatifler Neler?

Gelelim töreni nasıl izleyebileceğimiz konusuna… Elimizde 2 yöntem var; televizyon ya da mobil cihaz.“O saatte kim uğraşacak bilgisayarla, telefonla…” derseniz elinizdeki tek alternatifin Digiturk 1 nolu kanal olduğunu söylemek isterim. “Ama ben Digiturk abonesi değilim” diyenler için güzel bir haberimiz var. Digiturk abonesi olmasanız da, Digiturk resmi web sitesinden geceyi canlı olarak izleyebiliyorsunuz. İlgili sayfaya buradan ulaşabiliriniz.

 Sosyal Medya Oscar'a Hazır!

TV yayının dışında alternatif arayanlar için, Oscar resmi sitesi go.oscar.com ile Akademi’nin resmi Instagram ve Twitter hesaplarını önerebiliriz. Ayrıca, Periscope ve çeşitli sosyal ağlarda #theoscars #oscars #academyawards gibi etiketler sizi istediğiniz sonuçlara götürecektir. Herkese şimdiden iyi törenler...
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0