Popüler İnternet Dizisi Sinemalarda: '1 Kezban 1 Mahmut Adana Yollarında' Vizyona Girdi!

0
0
0
0
0
Popüler İnternet Dizisi Sinemalarda: '1 Kezban 1 Mahmut Adana Yollarında' Vizyona Girdi!
Türkiye'nin ilk interaktif dizisi olarak ünlenen 'Bir Kezban Bir Mahmut' şimdi de sinemaseverler ile buluşuyor. Bugün vizyona giren 'Bir Kezban Bir Mahmut Adana Yollarında' filminin fragmanına birlikte göz atalım..
Popüler internet dizisi ‘1 Kezban 1 Mahmut’ şimdi de sinema filmi ile karşımızda. Bir süredir konuşulan ve fragmanı internet ortamına düşen “1 Kezban 1 Mahmut Adana Yollarında” filmi 27 Mayıs tarihi itibarıyla sinemaseverler ile buluşacak. 2013 yılında başlayan internet dizisi, 2 sezonda toplam 20 bölüm yayınlandı ve milyonlarca kişi tarafından izlendi.

 Mahmut ve Emrah Adana Yollarına Düşerse...

Beyazperdeye uyarlanan yapımda Mahmut’un arkadaşı Emrah ile birlikte sevgilisi Kezban’ı kaçırma macerası konu ediliyor. İstanbul’da öğrencilik hayatı yaşayan iki arkadaş Mahmut ve Emrah, kız arkadaşlarını da alarak Emrah’ın ailesinin Mersin’deki yazlığına giderler. Bir sabah uyandıklarında kız arkadaşları kaçılmıştır ve peşlerine düşerler. Buldukları izler ikiliyi Adana yollarına düşürür ve komik olaylar zinciri de böylece başlar.
 

 Yönetim ve Oyuncu Kadrosunda Kimler Var?

Yönetmenliğini Cenk Çelik’in üstlendiği filmde, dizi kadrosunun tanınmış isimleri Esin Yıldız, Ercan Zincir, Cenk Hakan Köksal ve Necla Özay yer alıyor. “1 Kezban 1 Mahmut Adana Yollarında” filminin fragmanını yukarıda bulabilirsiniz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0