​Power Rangers, 6-7 Filmlik Bir Seri Olabilir

1
0
0
0
0
Power Rangers efsanesini küllerinden doğurarak beyaz perdeye taşımaya hazırlanan Lionsgate, kolay kolay Rangerlardan vazgeçmeyecek gibi.
Bu tarz her haberde üstüne basa basa söylüyoruz ancak tekrarlamakta fayda var; beyaz perde artık süper kahramanların elinde. Özellikle 2005 yılından itibaren giderek popüler olmaya başlayan süper kahraman filmlerine her geçen gün bir yenileri ekleniyor.

Bir süre önce bu duruma örnek olarak karşımıza Power Rangers çıkmıştı. Özellikle 90'lı yılların başında çocukluğunu yaşayanlar için Power Rangers, televizyonun başından kalkmamak için bir numaralı sebepti. Hazır süper kahraman filmleri de epey bir popüler olunca, Lionsgate düğmeye basmış ve Power Rangers film serisi ile geleceğini duyurmuştu.Ancak, anlaşılan Lionsgate'in Power Rangers ile çıkacağı yeni film serisi serüveni öyle hemen bitmeyecek. 'Açlık Oyunları' serisini bitiren Lionsgate'in yeni gözdesi artık Power Rangers zira firma, Power Rangers serisi kapsamında 6, hatta 7 tane film yapmayı planlıyor.

Serinin ilk filmi zaten hazır. Mart 2017'de vizyona girmeyi bekliyor. Kısa bir süre içinde de ikinci filmin resmi olarak duyurulması bekleniyor. Fakat anlaşılan Lionsgate kısa bir süre içinde gaza basarak beyaz perdeyi Power Rangers'a boğacak.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0