Power Rangers Filmi ve 13. Cuma Dizisi Geliyor!

0
0
0
0
0
90'lı yılların iki efsane filmi Power Rangers ve korku dolu 13. Cuma önümüzdeki zamanlarda tekrar karşımıza çıkmaya hazırlanıyor!
80lerin sonunu 90lı yılları yaşayanların favori filmleri arasında olan Power Rangers ve 13. Cuma illaki bir kere izlenen filmlerden biridir. Özellikle Power Rangers herkesin kendi yerine koyduğu karakterlerken 13. Cuma'yı izleyince de uyuyamazdık. Hatta sonradan Freddy vs Jason diye 13. Cuma ile Elm Sokağı Kabusu'nu birleştirdiklerinde ise muhteşem bir yapım ortaya çıkmıştı.

Şimdi ise ortaya çıkan haberlere göre bu iki efsanevi yapım önümüzdeki zamanlarda tekrar karşımıza çıkacak. 2017 yılında beyaz perdede yerini alacak olan Power Ranger'ın yeni filmi yepyeni film sektörü teknolojileri ile oldukça güzel bir yapım olabilir. 1993 ve 1995 yılları arasında yayınlanan "Mighty Morphin Power Rangers" adındaki dizinin filmi olan yeni filmde Jason (Kırmızı Ranger), Zack (Siyah Ranger), Trini (Sarı Ranger), Billy (Mavi Ranger) ve Kimberly (Pembe Ranger) karakterlerini göreceğiz. Bu yeni filmin adı da Power Rangers olarak gelecek ve 13 Ocak 2017'de karşımıza çıkacak.Ayrıca bir diğer haberimiz de 13. Cuma serisinin dizi olacak olması. Bence eğer iyi bir şekilde ele alınırsa son dönemlerin favori dizisi olabilecek olan 13. Cuma da Steve Mitchell ve Craig Van Sickle tarafından kaleme alınacak. CW Television Network tarafından ele alınacak olan diziden büyük umutlar bekleniyor. (Sonuçta adamlar Arrow, Flash, Vampires Dairies ve Supernatural gibi efsaneleri çıkardılar)Jason Voorhees karakterini sadece Mortal Kombat X'te bile görebilmek heyecan yaratırken CW'nin bu işe girişmesi oldukça güzel bir yapım olacaktır. Ancak bu dizinin ne zaman yayınlanacağına dair şu an için maalesef bir bilgi yok. Fakat dört gözle bekliyor olacağız!
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0