Prison Break, 5. Sezonla Geri Dönüyor!

2
1
0
0
0
2005-2009 yılları arasında yayımlanan ve o zamanlar dizi dünyasının fenomenlerinden olan Prison Break, 5. sezonla birlikte tekrar dönüyor.
4 sezonunu 1 ay gibi bir sürede izleyerek bitirdiğim (dizilerin bölümlerini yayımlayan web sitelerinden izleyerek tabii) efsane dizi Prison Break, 5. sezonla birlikte tekrar dizi dünyasına merhaba diyor. 2005 ve 2009 yılları arasında yayımlanan ve her bölümü deli gibi beklenen dizinin devam edeceği, FOX TV tarafından yapılan açıklamayla belli olmuş oldu.

Özellikle ilk 3 sezonu su gibi akan fakat son sezonla biraz daha adrenalini düşen dizi, toplam 10 bölümlük 5. sezonla tekrar eski günlerine dönmeye çalışacak. Lost’la birlikte aynı döneme denk gelen Prison Break, bir nesle dizi kültürünü aşılamış yapımların başında geliyor.Aranızda bu diziyi hala izlememiş varsa çok fazla spoiler vermeden kısaca konusundan bahsedelim. Lincoln Burrows, işlemediği bir suçtan ötürü cezaevine girmiştir ve kardeşi Michael Scofield, kardeşini hapisten kaçırmak için müthiş bir plan yapmıştır. Bu planı uygulamak için de sahte bir suç işleyerek kardeşiyle aynı cezaevine düşmüştür. (ben sayfalarca anlatırım ama aranızda izlemeyip şu andan itibaren izlemeye karar verenler olabilir, ‘niye anlatıyorsun lan?’ deyip durduk yere küfür yemeyeyim)
2
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
2
1
0
0
0