Prison Break’in Yeni Sezonunda Bir de Türk Oyuncu Oynayacak!

1
1
0
0
0
Aradan geçen 8 yılın ardından 5. sezonla birlikte tekrar ekranlara gelecek olan Prison Break’in yeni sezonlarında bir Türk oyuncu yer alacak.
2005 ile 2009 yıllarında herkesin bir sonraki bölümünü merakla beklediği efsane dizi Prison Break, 8 yıllık aradan sonra yeni bölümlerle ekranlara çıkmaya hazırlanıyor. 

Dizinin 5. sezonunun çekileceği haberini aslında geçtiğimiz yıl almıştık, dün de dizinin resmi YouTube hesabından sezonun ilk fragmanı yayınlanmıştı. Bunun heyecanı yetmiyormuş gibi bir başka haber daha aldık: Dizide bir de Türk oyuncu yer alacak.

Alman Bild Gazetesi’ne konuşan 42 yaşındaki Numar Acar, Prison Break’in yeni bölümlerinde yer alacağını söyledi. Ekiple birlikte Kanada’daki çekimlerde yer aldığını söyleyen Acar, “Muhteşem oyuncuların yer aldığı bir dizide rol alacağım için çok heyecanlıyım” dedi.Peki Numar Acar kimdir? 7 Ekim 1974 yılında Gümüşhane’de dünyaya gelen Acar’ı, Ata Demirer’in oynadığı Berlin Kaplanı filminden tanıyorsunuz. 8 yaşına kadar ülkemizde yaşayan, daha sonra ailesiyle birlikte Almanya’ya yerleşen Acar, burada inşaat mühendisliği okuduktan sonra tiyatro eğitimi almaya başladı. Profesyonel oyuncu kariyerini 2002 yılında rol aldığı Kebab Connection filmiyle başlatan Acar, daha sonra birçok filmde de rol aldı. Oyuncu, 2014 yılında Homeland isimli dizide de rol almıştı.
1
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
1
0
0
0