Marvel & Netflix İşbirliğinden Son Meyve: Punisher'ın Dizisi Geliyor!

0
0
0
0
0
Daha önce söylenen ve resmileşmesi beklenen Punisher'ın dizisi nihayet duyuruldu.
Sinema ve televizyon sektöründe son dönemlerde belki de en çok dikkat çeken firma Marvel olarak gösterilebilir. Marvel Sinematik Evreni ile harika işler yapmaya başlayan çizgi roman dünyası, sinema tarafında Avengers ekibi ve en önemlisi sayılı günler kalan Civil War filminin yanı sıra Netflix ile yaptığı anlaşmalarla efsane meyveler ortaya koymuştu.

Şimdiye kadar Daredevil ve Jessica Jones gibi birçok Marvel karakterini bizlere dizi olarak sunan Netflix, ilerleyen zamanlarda ise Iron First, Luke Cage ve Defenders ile karşımıza çıkacağını duyrumuştu.Muhteşem spinoff çalışmaları ile bizi bizden alan Marvel, bu sefer de daha önce söylentileri dolaşan ve sizlere buradan aktardığımız haberimizden 3 ay sonra resmi olarak Punisher'ı da duyurdu. Daredevil'in 2. sezonunda önemli bir yere sahip olan Punisher'ı canlandıran Jon Bernthal, bu sefer yeniden Frank Castle olarak ancak kendi dizisiyle bizlerle buluşacak.
 

İlk olarak yukarıda göreceğiniz teaser videosu ile gelen Punisher'ı da merakla bekliyoruz. Böyle devam Marvel, harika işler yapıyorsun!
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0