The Walking Dead'in Yaratıcısı Robert Kirkman'ın Yeni Dizisi Outcast Facebook'tan Canlı Yayınlanacak!

0
0
0
0
0
The Walking Dead ile adını yazdıran Robert Kirkman'ın yeni dizisi Outcast, farklılık yaparak prömiyerini bu gece Facebook'tan yapacak!
Günümüzde dizi izleme alışkanlığı her ne kadar anne ve babalarımızda televizyondan olsa da gençlerin ilgisi yerli dizilerden daha çok yabancı dizilere kaydı. Gerek Netflix gibi platformlar, gerekse internette ücretsiz olarak fakat illegal yoldan yayın yapan sitelere kayan ilgi konusunda zirveye oynayan dizilerden biri şüphesiz The Walking Dead oldu.

Uzun sayılabilecek bir süre devam eden ve geçtiğimiz sene sezon finaline giren dizinin yaratıcısı olan Robert Kirkman, bu dizinden sonra yine ses getireceğini düşündüğüm Outcast adına sahip olan bir diziye başlamıştı.10 bölümlük ilk sezonuyla 4 Haziran’dan itibaren FX kanalında yayınlanacak olan Outcast, daha 4 Haziran'a varken ilginç bir seçim ile bu gece Facebook üzerinden canlı yayın ile tüm dünyaya bir erken gösterim yapacak. TSİ 23:00'da başlayacak olan Outcast, buradaki bağlantıdan da ulaşabileceğiniz FX'in Türkiye sayfasından da canlı olarak yayınlanacak.
 

Bir şeytan tarafından ele geçirilen Kyle Barnes adlı karakterin hikayesini anlatacak olan Outcast, Türkçe anlam olarak da serseri ve kimsesiz anlamına geliyor. Diziyi tam manasıyla anlamanız için FX'in sitesinde dizinin açıklamasını tam metin olarak sizlere sunalım; "​The Walking Dead’in efsane yaratıcısı Robert Kirkman yine bir çizgi roman uyarlamasıyla karşımızda. İlk bölümün senaristliğini de yapan Kirkman, zombilere yaptığı inanılmaz etkiyi bu defa şeytani ve kötü ruhların gizemli dünyasına taşıyor. Sonucunda ise alışkın olduğumuz şeytan çıkarma hikayesi başka bir boyuta taşınıyor. Çocukluğundan itibaren şeytani bir güç tarafından rahatsız edilen Kyle Barnes’ın (Patrick Fugit) hikayesini izleyeceğimiz dizi, tıpkı The Walking Dead gibi korku/gerilim elementlerini hikayenin dış motifleri olarak sunarak, insan ilişkileri ile  psikolojilerine odaklanıyor. Fugit’in yanı sıra Philip Glenister ve Wrenn Schmidt’in rol aldığı yapım yaz döneminin kaçırılmaması gereken, en çok konuşulacak dizilerinden bir tanesi."
 

Oldukça ilgi çekici olacağına inandığımız Outcast'in aynı zamanda Facebook'ta canlı yayın olarak izlenme rekoru kırması da beklendiğini belirtelim. 23:00'da yayınlanacak olan dizinin ilk bölümünü tekarar hatırlatmak gerekirse buradaki bağlantıdan FX'in Türkiye sayfasından görebilirsiniz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0