Şahan Gökbakar Devam Dedi: Recep İvedik 5 Geliyor!

1
1
0
0
0
Ülkemizin eski komedyenlerinden olan ve Recep İvedik serisi ile Türk sinema sektöründe rekorlar kıran Şahan Gökbakar serinin 5. filminin müjdesini verdi.
Bundan yıllar önce farklı tiplemeleri ile ülkemizin sevilen komedyenleri arasında olan Şahan Gökbakar, özellikle Recep İvedik tiplemesiyle tamı tamına 4 filmlik bir seri hazırlayarak ülkemizin sinema gündemine oturmuş ve neredeyse her İvedik filmi sinemada gişe rekorları kırmıştı.

Son olarak geçtiğimiz günlerde Osman Pazarlama filmi ile tekrar beyaz perdeye geri dönen Gökbakar, bu sefer Recep İvedik için 5. filmi sevenlerine duyurdu.Kardeşi Togan Gökbakar ile kurdukları Çamaşırhane yapımı olacak beşinci film adına senaryo konusunda farklı arayışlarda olduğunu belirten Şahan Gökbakar, Recep İvedik 5 için çekimlerin bu yılın Ağustos ayında başlayacağını ve 2017'nin Şubat ayında ise Recep İvedik 5'in vizyona gireceğini duyurdu. 

Bazı kesimin oldukça sevdiği, bazı kesimlerin ise "İşte Türk milletinin sinema anlayışı" gibi ağır eleştiriler ile itham edilen Recep İvedik serisi, bu eleştirilere de kulak asmadan büyük ihtimalle bir yeni gişe rekoru daha kıracağını düşünüyorum. Bakalım Şahan'ın yeni filminde neler olacak.
1
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
1
0
0
0