Scooby Doo, Beyaz Perdeye Geri Geliyor

10
1
0
0
0
Scooby Doo, Beyaz Perdeye Geri Geliyor
William Hanna ve Joseph Barbera’nın elinden çıkan ve her bölümü aynı olsa da çok sevilen çizgi kahraman Scooby Doo, yeni bir animasyon film ile yeniden sinemalara geliyor.
Hanna-Barbera’nın bu sevilen karakterinin filminin yapımcılığını Charles Roven ve Richard Suckle üstlenmiş durumda. American Hustle’ın da yapımcıları arasında gördüğümüz ikili daha önce de Scooby Doo’nun sinema filminin yapım ekibindeydi.

Bu ikiliye ek olarak filmin yapımcıları arasında Allison Abbate de yer alıyor.

Warner Bros’un küresel dağıtım ve pazarlama müdürü Sue Kroll, “Bu yetenekli yapımcılarla çalışıyor olmak gerçekten harika. Bu film için Charles Roven, Richard Suckle ve Allison Abbate’den daha iyi yapımcılar bulamazdık ki her biri hem ürüne saygı duyan isimler, hem de Hanna-Barbera yapımlarına hakim kişiler.” diyerek ekibe olan güvenini ortaya koymuş.

21 Eylül 2018’de gösterime girmesi planlanan filmin yönetmenliğini Space Jam ile Emmy adayı olmuş Tony Cervone yapacak.

Filmin yapım ekibinde yer alan bir diğer isim ise Family Guy’un animasyon ekibinden Dan Povenmire. Senarist olarak ise Matt Lieberman’ın ismi göze çarpıyor.

Yeni bir Scooby Doo filminin geleceğine dair geçtiğimiz yıl söylentiler çıkmış; ancak filmin animasyon mu yoksa live-action mı olacağı dile getirilmemişti. Bu ekip ve filmin onayı nihayetinde bu sırrı çözmemize vesile oldu ve artık sadece yeni Scooby Doo filmini beklemek kaldı.

(SPOILER: Biri yaratık kılığına girer, herkes yaratığı gerçek zanneder, Scooby’nin ekibi gelir yaratığın kostüm giymiş bir adam olduğunu anlar, maske çıkartılır olay çözülür.)
10
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
10
1
0
0
0