• Anasayfa
  • Sinema
  • Vizyona Girmesiyle ‘Keşke Devamı Gelse’ Dediğimiz Sihirbazlar Çetesi Filminin 2.sine Ait Fragman Yayınlandı!

Vizyona Girmesiyle ‘Keşke Devamı Gelse’ Dediğimiz Sihirbazlar Çetesi Filminin 2.sine Ait Fragman Yayınlandı!

1
0
0
0
0
İlki 2013 yılında vizyona giren ve polisiye-gerilim türünde ‘en iyiler’ arasında yer alan Sihirbazlar Çetesi filminin 2.sine ait fragman yayınlandı.
Now You See Me (Sihirbazlar Çetesi) filmi, gösterime girdiği 2013 yılında beklenilenden yüksek gişe hasılatı elde etmiş ve türünün en iyileri arasında yerini almıştı. Gerilim-polisiye türündeki filmde karizmatik bir illüzyonist, dünyanın en iyi sihirbazlarının olduğu Four Horsemen ekibinin liderliğini yapıyordu. Fakat bu ekip yapmış olduğu gösterilerde amaç yalnızca insanları eğlendirmek değil; soygun yaptıkları bankaların sistemlerine erişmek ve izleyicileri soymak.

Konusu itibariyle de özgün olan filmin devam niteliğini taşıyan Now You See Me 2 filminin fragmanı yayınlandı. İllüzyonların ilk filme göre çok daha orijinal olduğunu gördüğümüz fragmanda, illüzyonların olduğu sahnelerde teknolojinin tüm nimetlerinden faydalanıldığını görüyoruz. (bazı sahneler hakikaten çok bomba) Filmin başrolünde Woody Harrelson ve Harry Potter rolüyle tanıdığınız Daniel Radcliffe yer alıyor. Yönetmenliğini Jon M. Chu’nun yaptığı ve ABD’de 10 Haziran 2016 tarihinde vizyona girecek olan filmin fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.
 
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0