Silikon Vadisi Dizi Oldu

0
0
0
0
0
Silikon Vadisi Dizi Oldu
Game of Thrones, Oz, Sex and the City ve True Blood gibi birbirinden başarılı dizilerin yayınlandığı HBO kanalında yeni bir dizi başlıyor. Silicon Valley adlı bu dizi adından da anlaşıldığı gibi Amerika'nın teknoloji merkezi olarak anılan Silikon Vadisinde geçiyor.
Game of Thrones, Oz, Sex and the City ve True Blood gibi birbirinden başarılı dizilerin yayınlandığı HBO kanalında yeni bir dizi başlıyor. Silicon Valley adlı bu dizi adından da anlaşıldığı gibi Amerika'nin teknoloji merkezi olarak anılan Silikon Vadisinde geçiyor. King of the Hlill ve The Good Family gibi dizilerin yapımında yer alan Mike Judge'ın yöneteceği Silicon Valley dizisi bir bilgisayar programcısı olan Richard ve arkadaşlarının hayat hikayesini anlatacak. Dizinin yapımcısı Mike Judge da işin aslında bir bilgisayar programcısı. Daha öncesinde F-18 uçakların programlamasında rol almış. Mike Judge'un programcı olması dizinin hikayesi çok daha iyi bir yere çekecektir hiç şüphesiz. Neticesinde bazı şeyleri anlayabilmek için sizinde yazılımcı olmanız veya bu tarz konulara karşı ilgi duymanız gerekiyor.

Silicon Valley dizisi 6 Nisan tarihinde yayına girdi. Şu an için dizinin ülkemizde resmi olarak yayınlanıp yayınlanmayacağı bilinmiyor. Ancak bilgisayar ve girişimcilik konusuna ilginiz varsa veya bu işlerin az çok içinde birisi iseniz Silicon Valley dizisini kesinlikle izlemenizi öneriyorum. Dizi içerisinde komedi unsurunun yanı sıra Silikon Vadisi ile ilgili de pek çok detayın yer alacak. 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0