​Şimdiye Kadar Yapılmış En İyi Süper Kahraman Filmini Seçiyoruz

1
0
0
0
0
Bu zamana kadar pek çok süper kahraman filminin haberini yaptık, yorumladık, eleştirdik, tartıştık. Peki en iyisi kim? Gelin birlikte seçelim.
Sinema sektöründe özellikle son 10 senede süper kahraman filmleri damgasını vurmuş durumda. Artık süper kahraman filmleriyle yatıyor, süper kahraman filmleri ile kalkıyoruz. Önce Marvel, 2008 yılında kendi sinematik evreninin temellerini atma kararını aldı, sonrasında ise öncelikle tek seri olarak Superman'i yapmayı planlayan DC, Batman v Superman ile ''bende bu işin içindeyim'' dedi.

Her sene 4-5 hatta 6 film sinema severlere sunulmaya başlandı. Artık tam anlamıyla beyaz perdede süper kahramanlara doyuyoruz. Ve her filmden sonra da kendi aramızda ''bu bundan daha iyiydi'' ya da ''bu beklediğim film değildi'' gibi tartışmalara tutuşuyoruz. Peki şimdi Webtekno olarak soruyoruz; en iyisi hangisi?Gerek gişe hasılatları, gerek çizgi romana bağlılıkları, gerekse de konusunun işlenişi ile kendini ön plana çıkaran 10 süper kahraman filmini belirledik. Geriye ise içlerinden en iyisi seçmesi kaldı. Artık top sizde; buyrun anketimize.

1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0