2015 Yılında Çıkan Filmler İçin Tek Fragman!

1
0
0
0
0
YouTube'un ünlü Mashup kanallarından olan Sleepy Skunk tarafından her yıl olduğu gibi bu yıl da 2015 yılında çıkan birçok filmin fragmanları karıştırılarak tek bir fragman haline geldi.
YouTube'da birçok farklı tarz olsa da hepsi bir arada tarzı olan "mashup" denilen olay oldukça ilgi çekiyor. Özellikle Daniel Kim adlı bir YouTuber tarafından her sene hazırlanan "Pop Danthology" ile o yılın en popüler şarkıları tek bir video klip haline getirilerek yayınlanır.

Bunun sinema için versiyonları yapan Sleepy Skunk ise 2010 yılından beri her yıl sonunda o yılda çıkan birçok filmin fragmanlarını derleyerek tek fragman haline getirmekte. Bu seneki versiyonu ise 6 dakika 38 saniye uzunluğunda tek bir fragman olan videoda bu yıl çıkan en iyi 100 filmi tek bir fragman halinde görmek oldukça eğlenceli oluyor.Short Change HeroWhite Rabbit ve Reaching adlı müzik parçalarını kullanarak hazırladığı video 3 part halinde devam ediyor. Oldukça güzel ve yoğun çalışma saatleri gerektiren videoya ait filmleri yer aldıkları dakika ve saniye bilgileri ile beraber buradaki bağlantıdan görebilirsiniz. Filmlerin en heyecan ve merak uyandırıcı anlarının yer aldığı fragmanlardan derlenerek hazırlanan videoyu da aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.

Ayrıca Sleepy Skunk'un YouTube profiline buradan giderek diğer yıllara ait videolara da erişebilirsiniz.
 
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0