​Sonunda Beklenen Planet Hulk Hikayesi Thor:Ragnarok'ta İşlenecek!

0
0
0
0
0
Marvel Sinematik Evreni'ninde konumu ve işleyeceği konu ile kilit filmlerin başında gelen Thor:Ragnarok'ta Hulk'un hikayeye nasıl dahil olacağı ortaya çıktı.
Önümüzdeki yıl vizyona girecek süper kahraman filmleri içinde konusu olarak -özellikle- Marvel Sinematik Evreni için büyük bir öneme sahip olan Thor: Ragnarok filmine geçtiğimiz günlerde oldukça önemli oyuncular, yine oldukça önemli rollerde katılmıştı.

Avengers ekibinden Hulk'u da göreceğimiz filmin konusuna dair son birkaç haftadır dolaşan bazı söylentiler, artık iyice dillendirilmeye başlandı. Bu konuda en büyük sızıntı ise bugün geldi. Bu sızıntıya göre Hulk'un Thor: Ragnarok'a nasıl dahil olacağını artık biliyoruz (buradan sonrasını okumak istemeyenler için SPOILER uyarısı verelim).Hatırlayacağınız üzere daha önceden Jeff Goldblum'un filmde Grandmaster adlı karakteri canlandıracağından bahsetmiştik. ''Kim bu Grandmaster?'' diye soracak olanlar için de şöyle söyleyelim; bu abimiz evrenin çeşitli yerlerinden gözüne kestirdiği karakterleri toplayarak arenasında bir güzel dövüştürüyor.

Yani bir nevi Romalılar'ın yaptığını kozmik boyutta yapıyor. İşte Hulk da filme burada dahil oluyor. Sızdırılan bilgilere göre Thor Hulk'u bulduğunda, Hulk Grandmaster'ın boyunduruğu altında arenada dövüşen gladyatörlerden biri olacak. Sonrasında ise Thor, Hulk'a yardım ederek onun Grandmaster'ın elinden kurtulmasını sağlayacak.Sonrasında ise Thor'un 'Ragnarok'u durdurmak için Hulk'tan yardım alacağı söylenmekte. Ayrıca Tessa Thompson tarafından canlandırılan Valkyrie da tıpkı Hulk gibi Grandmaster'ın elinden Thor sayesinden kurtulacak ve Thor'a yardım eden önemli karakterlerden biri olacak.

Bunların dışında Hulk'un filmde 'Planet Hulk' çizgi romanındakine benzer bir zırh giyeceği, Thor'un da kostüm, saç, sakal üçlüsü bağlamında yeni bir 'tiple' karşımıza çıkacağı söylenmekte.

Tabi film 3 Kasım 2017 tarihinde vizyona girecek bu sebeple bu tarz sızıntılar ne denli doğru olabilir bilemiyoruz ancak şu an için bu senaryo oldukça tutarlı duruyor.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0