Star Trek: Sonsuzluk’un Türkçe Fragmanı Yayınlandı

0
0
0
0
0
Star Trek: Sonsuzluk’un Türkçe Fragmanı Yayınlandı
İlki 2009 yılında yayınlanan Star Trek filminin devamı olan Star Trek: Sonsuzluk filminin Türkçe altyazılı ve dublajlı fragmanları yayınlandı.
2006 yılında gösterime giren Görevimiz Tehlike 3 filmiyle yönetmenlik kariyerini üst seviyeye taşıyan J.J. Abrams, 2009 yılında vizyona giren Star Trek filminin ardından serinin ikinci filmi Star Trek: Sonsuzluk’la yönetmenlik görevini Justin Lin’e devretmişti. Ünlü yönetmeni Hızlı ve Öfkeli film serisinden hatırlayacaksınız. 26 Ağustos 2016 tarihinde tüm dünyada aynı anda gösterime girecek olan Star Trek: Beyond (Sonsuzluk) Türkçe altyazılı ve dublajlı fragmanları yayınlandı.

Idris Elba, Zoe Saldana, Chris Pine (Pine, 2009 yapımı Star Trek filminde de rol almıştı) gibi ünlü oyuncuların yer aldığı filmde, Atılgan gemisi ve mürettebatının destansı yolculuğu devam edecek. Uzayın derinliklerinde yeni bir düşmanla karşılaşacak olan Atılgan gemisinin yeni maceralarını konu edinecek olan filmin her iki fragmanını aşağıdaki videolar üzerinden izleyebilirsiniz.
 
 

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0