• Anasayfa
  • Sinema
  • Star Wars Bölüm Yedi'den Yeni Tanıtım Videosu Geldi

Star Wars Bölüm Yedi'den Yeni Tanıtım Videosu Geldi

0
0
0
0
0
George Lucas'ın emanetinin yeni varisi olan J.J. Abrams'ın yönetmenlik koltuğunda olduğu ve üçleme şeklinde yeni bir Star Wars hikayesini bize sunacak serinin ilk filmi Star Wars Episode VII: The Force Awakens''dan ikinci tanıtım videosu geldi.
2012 yılında ''Lucasfilm''i satın alan Disney, son derece süpriz olan, bir o kadar da heyecan verici bir duyuru yaparak, orjinal serinin devamı niteliğinde yeni bir Star Wars üçlemesinin geleceğini açıklamıştı.

Bu açıklamanın üstünden bu güne kadar geçen süreç sonucunda, yönetmen koltuğunda J.J. Abrams'ın olduğu yeni film ''Star Wars Episode VII: The Force Awakens''ın çekimlerinin bitip tamamen hazır olmasına birkaç ay kalmış durumda.Yeni bir Star Wars sinematik evreninin habercisi olan filmin duyurulmasının ardından, 2017 ve 2019 için ''Episodes 8 ve 9'' da onaylanmıştı. Filmin ilk tanıtım videosunun üstünden yaklaşık 5 ay geçmiş durumda ve şüphesiz bu tanıtım videosunda en çok konuşulan şey yeni bir lightsaber'dı (ışın kılıcı). Öyle ki yeni ışın kılıcı şimdiden hayranları ikiye bölmüş durumda. 

İlk uzun fragmanı 1 Mayıs'ta vizyona girecek ''Avengers: Age of Ultron'' filminde gözükecek olan ''Star Wars Episode VII''den az önce ikinci bir tanıtım videosu da gelmiş bulunmakta. Han Solo, Luke Skywalker, Princess Leia, Chewbacca gibi pek çok orjinal hikaye karakterlerine yer veren yeni tanıtımın en dikkat çeken anı ise şüphesiz Darth Vader'ın maskesinin (ya da kaskı artık ne derseniz) gözüktüğü anlar.

Falcon'un kovalama sahnelerini daha çok gördüğümüz tanıtımda, aksiyon içindeki Stormtrooper'lar ve iki efsane Han Solo ile Chewbacca'nın ilk görüntüleri de bulunmakta.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0