Star Wars Fanları Bunu da Yaptı: Amatör Star Wars, Gerçeğini Aratmıyor!

0
0
0
0
0
Star Wars Fanları Bunu da Yaptı: Amatör Star Wars, Gerçeğini Aratmıyor!
Dünya çapında büyük bir hayran kitlesine sahip Star Wars efsanesi tüm hızıyla sürüyor. Serinin son filmi The Force Awakens size yetmediyse, Star Wars fanları tarafından çekilen yeni filmi izleyebilirsiniz.
Star Wars serisi için dünya çapında en çok hayranı olan sinema eseri desek sanırım abartmış olmayız. 1977 yılında George Lucas tarafından yaratılan ve günümüzde milyarlarca dolarlık bir pazarı olan Star Wars, artık yapımıcı ya da yönetmenlerin kontrolünden çıkmış bir kültürü temsil ediyor. Star Wars hayranlarının yaptığı son film ise bize bunu bir kez daha kanıtlıyor.

 Yeni Hayran Filmi Görenleri Şaşırtıyor!

Bugüne kadar Star Wars’u konu alan birçok hayran filmi çekildi. Özellikle dijital teknolojinin ivme kazanmasıyla giderek artan hayran filmleri, video paylaşım siteleri aracılığı ile dünya çapında yayınlanıyor. Haberimize konu olan film de yine bir hayran filmi. Başlıkta amatör film olarak adlandırsak da, yeni hayran filmi gerek kalitesi gerekse kullanılan ekipman açısından oldukça profesyonel. 
 

 Filmde Hangi Ekipmanlar Kullanıldı?

YouTube üzerinden yayınlanan ve yukarıdan izleyebileceğiniz film, “DARTH MAUL: Apprentice” adıyla anılıyor. Yaklaşık 18 dakikalık filmin yönetmenliği Shawn Bu tarafından üstlenilmiş. Yönetmene geniş bir ekip eşlik ediyor. 2 yıl süren filmin çekimlerinde RED Dragon, RED Epic, Blackmagic 4K gibi fiyatları oldukça yüksek ekipmanlar kullanılmış. Görüntü düzenleme ve montaj ise Adobe Premiere yazılımında gerçekleştirilmiş. Bakalım görsel efekt ve dövüş sahneleri ile oldukça doyurucu olan film, Star Wars hayranlarının beğenisini kazanacak mı?
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0