Star Wars: Force Awakens Filminin Oyuncuları, Filmden Kaç Para Kazandı?

0
0
0
0
0
Star Wars’ın son filminde yer alan oyuncuların filmden ne kadar para kazandıkları belli oldu.
Son yılların tüm sektörler dahil en büyük reklamı sanıyorum ki Star Force: Force Awakens için yapılmıştır. Fragmanını, galasını falan geçtik BİM de bile Star Wars temalı ürünler satıldı, daha ne olsun? 

Bir hafta içerisinde 300 milyon dolardan fazla gişe hasılatı eden ve bu anlamda da rekoru elinde barındıran filmin acaba oyuncuları ne kadar para kazandı?

Zenginin parası züğürdün parmaklarını yorarmış (bknz. ben) ama insan bir merak etmiyor değil hani. Sonuçta ortada az buz bir para yok. Rakamlara baktığımızda listenin en tepesinde Han Solo rolündeki Harrison Ford’u görüyoruz. Ford’un rakamlar net olmasa da 10 ila 20 milyon dolar arasında bir para kazandığı belirtiliyor. Leia rolündeki Carrie Fisher’ın Mark Hamill'ın da Ford kadar olmasa da yakın bir para kazandığı söyleniyor.Ve zurnanın zırt dediği yere geldik. Filmin başından sonuna kadar karşımızda eksik olmayan John Boyega ve Daisy Ridley sizce ne kadar kazanmışlardır? Hemen söyleyeyim: 100 ila 300 bin dolar arasında!Filmin yapımcıları bu iki oyuncuyu resmen ırgat gibi çalıştırmışlar ve diğer oyunculara göre inanılmaz komik paralar ödemişler. (komik diyorum ama sana bana komik değil yani) Buna sebep olarak ikilinin tanınmamış yüzler olması gösteriliyor. Ama bu film artık onlar için de bir başlangıç oldu, bundan sonra sözleşmeleri milyon dolar olmadan imzalayacaklarını sanmıyorum.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0