'Star Wars: Güç Uyanıyor' Blu-ray Kopyası Torrent'e Düştü!

0
0
0
0
0
Star Wars serisinin yedinci filmi "Star Wars: Güç Uyanıyor"un Blu-ray kopyası internete sızdı. Torrent sitelerinden paylaşılmaya başlanan film kısa sürede rekor indirme sayısına ulaştı.

Efsane Star Wars serisinin yedinci filmi "Güç Uyanıyor" yeni yılın en çok konuşulan olaylarından biri oldu.  16 Aralık 2015 tarihinde vizyona giren film, dünya çapında 2 milyar doları aşan gişe başarısı elde etti. Filmin gösteriminin sona ermesinin ardından, orijinal kopyasının internetten indirilebilir duruma gelmesi ve Blu-ray olarak satışa çıkması bekleniyor. Buna rağmen, korsanlar boş durmadı ve beklenenden önce filmi internete sızdırdı.

 Torrent Sitelerinde Zirveye Yerleşti!

Engadget sitesinin haberine göre, filmin Blu-ray kopyası şimdiden torrent ortamlarına düştü. TorrentFreak'ın verdiği bilgilere göre, "Star Wars: Güç Uyanıyor" filmi 12 saatte 250 bin indirme sayısına ulaştı. Yapılan bu indirmelerin tamamı torrent dosyaları üzerinden gerçekleştirildi. Film birçok torrent sitesinde de zirveye yerleşmiş durumda. Filmin resmi dağıtımına az bir süre kala, orjinal kopyanın sızdırılması şaşkınlık yarattı.

 Orjinal Kopyalar Ne Zaman Satışa Çıkıyor?

Torrent üzerinden gerçekleştirilen tüm indirme işlemleri bildiğiniz gibi illegal. Bu nedenle, filmi sinemada izleyemediyseniz ya da tekrar tekrar izlemek istiyorsanız, orjinal kopyaların satışa çıkmasını beklenmenizi öneririm.  Filmin resmi olarak indirilebileceği tarih 1 Nisan, Blu-ray olarak satın alınabileceği tarih ise 5 Nisan olarak açıklanmış durumda.

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0