Star Wars Hayranları Buraya: Serinin 8. Filmine Ait Yeni Bir Teaser Yayımlandı

1
1
1
0
0
Geçtiğimiz yıl vizyona giren Force Awakens’la ciddi bir hasılat elde eden ve hayranlarına nostaljiyi tekrar yaşatan Star Wars serisinin 8.si de geliyor.
Geçtiğimiz yıl, belki de tarihin en çok reklamı yapılan filmi olarak anılacak olan Star Wars: Force Awakens filmi 16 Aralık tarihinde vizyona girmiş ve beklendiği gibi yüksek bir hasılat elde etmişti. (bu aralar da Deadpool ortalığı toz duman ediyor) Benim de hayranı olduğum Star Wars serisinin aradan yıllar geçtikten sonra teknolojiyle daha çok harmanlanmış bir versiyonunu izlemek, çok farklı ve hoş bir deneyimdi. (eminim birçok kişi de aynı hisleri yaşamıştır) Şimdi ise serinin 8. filminin olacağına dair ait en somut video geldi.

Serinin 8. filminde de tıpkı Force Awakens’da olduğu gibi Daisy Ridley yer alacak. Bir önceki filmi izlemiş olanlar, filmin Daisy Ridley’ın yıllar sonra Luke Skywalker’ı bulduğu sahneyle bittiğini hatırlarlar. (üzerinden birkaç ay geçti, unutmuş olamazsınız herhalde) Yayımlanan yeni teasar da, filmin kaldığı yerden bu şekilde devam edeceğini gösteriyor. Videonun sonunda ise 8. filmin yönetmeni olan Rian Johnson görülüyor.Filmin nasıl bir kurguya sahip olacağını şimdiden deliler gibi merak ediyorum, şimdi söz Luke Skywalker’da! :) 
1
1
1
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
1
1
0
0