Star Wars The Force Awakens'dan Bir Yeni Fragman Daha!

1
0
0
0
0
Star Wars The Force Awakens'dan Bir Yeni Fragman Daha!
Sayılı günler sonra karşımıza çıkacak olan Star Wars'ın Asya ülkeleri için özel fragmanı yayınlandı.
JJ Abrams'ın yönetmenlik koltuğunda olduğu efsane Star Wars serisinin yeni filmi The Force Awakens'a kavuşmamıza sayılı günler kalmış durumda. 

Geçtiğimiz haftalarda uzun fragmanı gelen film, hepimizin içindeki force'u kelimenin tam anlamıyla uyandırmıştı. Han Solo ve Chewbacca gibi beyaz perdede görmeyi özlediğimiz karakterlerin dışında seriye yön verecek yeni karakterleri de karşımıza çıkaran fragman, gerçekten büyük ses getirmişti.

Şimdi ise Star Wars: The Force Awakens, bir yeni fragmana daha kavuşmuş durumda. Japonya başta olmak üzere Uzak Doğu ülkeleri için yepyeni bir fragman ile sunulan filmin bu fragmanı sızdırılmış durumda. İşin güzel kısmı ise fragmanın büyük bölümünün diğer fragmandan farklı oluşu yani kısacası; daha çok Star Wars! İşte karşınızda The Force Awakens'ın yeni fragmanı:
 

Bu arada Randy Slavey isimli tasarımcının Cadılar Bayramı için balkabakları kullanarak yaptığı BB-8 Droid robota da aşağıdaki videodan göz atabilirsiniz. Gerçi buna robot demek ne denli doğru olur, onu da çözebilmiş değiliz.
 
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0