Star Wars'un Introsunu Hiç Böyle İzlemediniz

0
0
0
0
0
Star Wars'un Introsunu Hiç Böyle İzlemediniz
Elbette bu yıl yedinci filmi gelecek olan ve meraklıları tarafından tüm zamanların en iyi filmleri arasında yer alan Star Wars ile ilgili haberler ya da ilginç içerikler yıl boyu gelmeye devam edecek.
Star Wars serisinin en akılda kalıcı yanlarından biri elbette usta besteci John Williams’ın zihninden çıkan açılış müziği ve her filmin başlangıcında yukarı doğru kayan yazılar.

Peki her Star Wars meraklısının tüylerini diken diken eden bakır üflemelilerin ve yaylıların girişini daha yumuşak bir müziğe bıraksak ve ikinci sezonuna dair belki de hüsran olmayan tek yanı açılışı olan True Detactive dizisinin introsu ile birleştirsek?

Montaj ve kurgu meraklısı bir arkadaş üşenmemiş ve bunu gerçekleştirmiş, ortaya da değişik ve bir o kadar da güzel bir intro çıkmış. (demiyorum ki bunu kullansınlar. Ben gelenekçiyim kayan yazları istiyorum yeni filmde; ama bu da fena olmamış)

Dilerseniz benim denediğim gibi bir alttaki videodan orijinal Star Wars tema müziğini de açabilir ve bu alternatif açılışı bir de orijinal müzikle dinleyebilirsiniz.
 
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0