Star Wars'un Yeni Filminden İlk Kısa Tanıtım Videosu Geldi!

2
2
0
0
0
Star Wars'un Yeni Filminden İlk Kısa Tanıtım Videosu Geldi!
Rogue One: A Star Wars Story'nin ilk kısa tanıtım videosu yayınladı ve bu video, bugün gelecek olan tanıtım videosunun habercisi.
Muhtemelen sinema tarihindeki en büyük reklam payına sahip olan Star Wars, en son çıkan filmi olan Star Wars: The Force Awakens ile neredeyse hayatımızın her alanına girmeyi başarmıştı. Google'da, Facebook'ta, otobüste, marketteki süt kutularının üzerinde ve hatta bazı meyvelerin üzerinde bile Star Wars'un yeni filminin reklamlarıyla karşılaşmak mümkündü. Bu büyük reklam bütçesi sayesinde 2 milyar dolara yaklaşan (belki de geçmeyi başarmıştır) filmin yapımcısı olan Disney, Star Wars'un diğer filmi üzerinde çalışmalara başlamıştı.

"Rogue One: A Star Wars Story" olarak isimlendirilen bu yeni film serinin devamı niteliğinde olmaktan ziyade, farklı bir hikaye üzerinde yoğunlaşacak. Hikayenin tam olarak ne olduğunu bilmiyoruz ancak yeni yayınlanan bu kısa tanıtım videosunda, hikayeyi tahmin etmemize yardımcı olacak tanıtım videosunun bugün yayınlanacağı belirtiliyor.
 
2
2
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
2
2
0
0
0