• Anasayfa
  • Sinema
  • Star Wars VII: The Force Awakens’ın ‘Sinemaya Gelsin de Hemen İzleyelim’ Dedirten Fragmanı Yayınlandı!

Star Wars VII: The Force Awakens’ın ‘Sinemaya Gelsin de Hemen İzleyelim’ Dedirten Fragmanı Yayınlandı!

0
0
0
0
0
Star Wars VII: The Force Awakens’ın ‘Sinemaya Gelsin de Hemen İzleyelim’ Dedirten Fragmanı Yayınlandı!
Tarihin en popüler bilim kurgu film serilerinden olan Star Wars’ın 7.si The Force Awakens’ın (Güç Uyanıyor) fragmanı yayınlandı.
Star Wars, bitmeyen bir efsane. Bilim kurgu dünyasına yön veren, ufkumuzu genişleten, hatta tarz olarak sevmeyenlere dahi bilim kurguyu sevdiren film serisine ait yeni filmi Star Wars VII: The Force Awakens’ın fragmanı bu sabaha karşı yayınlandı.

Daha önce filmin bazı teaser’ları yayınlanmıştı ve bunlar bildiğiniz gibi kısa ve filmle alakalı çok fazla detay vermeyen videolardı. Fakat yayınlanan fragman, filmle ilgili birçok bilgiye sahip olmamızı sağladı. 

Star Wars’ın ilk çıkış tarihi 25 Mayıs 1977. Açıklanan son verilere göre 2008 yılına kadar Star Wars filminden elde edilen gelir ise 4.41 milyar dolar. (ki arada 7 yıl oynuyor ve daha son film yayınlanmadı bile) Serinin son filminin vizyona gireceği tarih ilk önce 18 Aralık olarak duyurulmuş, sonrasında ise 17 Aralık 2015’e çekilmişti.

Tüm dünyayla aynı tarihte vizyona girecek olan Star Wars VII: The Force Awakens’ın şahane fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0