Star War The Force Awakens'ın Merakla Beklenen Son Posteri Yayınlandı

0
0
0
0
0
Aralık ayında gösterime girmesi beklenen Star Wars: The Force Awakens‘ın son posteri yayınlandı.  Söz konusu posterde şimdiye kadar duyurulan bütün ana oyunculara yer verildiği görülüyor.
 
Aralık ayında vizyona girecek Star Wars: The Force Awakens‘ın şu ana kadar sadece tanıtım amaçlı teaser posteri yayınlanmıştı. Filmin sinemalarda göreceğimiz asıl posteri de nihayet gün yüzüne çıkmış bulunuyor! Üstelik Star Wars cephesinde yaşanan tek hareketlilik bununla sınırlı değil; filmden yepyeni bir fragman gelecek! İşte Prenses Leia karakterini ilk kez gördüğümüz, serinin klasik temasına sadık kalan Force Awakens posteri:
Yaklaşık iki ay sonra gösterime girecek olan Star Wars: The Force Awakens‘a ait son resmi poster de yayınlandı. Söz konusu posterde şimdiye kadar duyurulan bütün ana oyunculara yer verildiği görülüyor: Rey rolündeki Daisy Ridley, Finn rolündeki John Boyega ve Poe Dameron rolündeki Oscar Isaac. Bu karakterlerin yanında, Han ve Leia gibi diğer bazı tanıdık yüzlere de posterde rastlamak mümkün.Posterdeki en dikkat çekici ve gizemli noktalardan birisi sağ üst köşede yer alan ve üzerinde parıldayan bir kırmızı göz olduğu fark edilen küre. İlk bakışta akıllara bir tür Death Star olabileceği düşüncesini getirse de, J.J. Abrams’ın şimdiye kadar film hakkında ser verip sır vermediği göz önünde bulundururulursa söz konusu kürenin, yeni bir silah ya da yeni bir karakter gibi bambaşka bir şey olabileceğini de söyleyebiliriz. Bütün bu gizemlerden en azından bir kısmının yayınlanacak olan yeni Star Wars: The Force Awakens fragmanda biraz olsun çözüleceğini umut ediyoruz.

Bu yeni poster çalışmasının altında, daha önceki Star Wars filmlerinin posterlerini de yaratmış olan Drew Struzan’ın imzası yer alıyor. 
 


 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0